>

MODA - STİL

Dünyaca Ünlü Top Model Georgia May Jagger MBFWI İçin İstanbul`a Geliyor

Georgia May Jagger, Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul presented by American Express için İstanbul’a geliyor.
 
   
 
 
     

New York, Miami, Berlin, Moskova, Tokyo ve Sydney moda haftalarının isim sponsoru Mercedes-Benz, iki sezon önce bu şehirler arasına eklediği İstanbul’da Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul presented by American Express’in yaklaşan üçüncü sezonu için hazırlıklarını tüm hızıyla sürdürüyor. 10-14 Mart tarihleri arasında Antrepo 3, Tophane’de gerçekleştirilecek etkinliğin isim sponsoru Mercedes-Benz Türk, dünyaca ünlü top model Georgia May Jagger’i İstanbul’da ağırlayacak olmanın heyecanını yaşıyor.

Mercedes-Benz’in bu yılki moda reklam kampanyasında markanın SUV ailesinin son modeli GLA ile başrol oynayan Georgia May Jagger, Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul presented by American Express kapsamında 11 Mart 2014 tarihinde İstanbul’da olacak. Eşsiz tasarım ikonu Mercedes-Benz GLA’nın ruhunu yansıtan kampanya çekiminde ünlü model, dünyanın önde gelen moda fotoğrafçılarından Serge Leblon’un objektifine poz verdi. Rolling Stones grubunun solisti Mick Jagger’ın 21 yaşındaki kızı Georgia May Jagger’ın kariyerinde Chanel, Miu Miu ve Louis Vuitton gibi dünyanın en prestijli lüks moda markalarıyla işbirlikleri bulunuyor. Moda endüstrisine dünya çapında 18 yıldır destek veren ve tasarımı markanın vazgeçilmez değerlerinden biri olarak kabul eden Mercedes-Benz, yeni GLA’nın cazip tasarım çizgilerini Georgia May Jagger’ın kendine özel tarzı ile ön plana çıkartan güncel moda görseli ve “Always Restless”[1] isimli video filmiyle moda dünyasına göz kırpıyor. Mercedes-Benz Türk’ün özel davetlisi Georgia May Jagger, İstanbul ziyareti sırasında Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul presented by American Express kapsamında 11 Mart Salı günü Mercedes-Benz Türk’ün moda haftası kapsamında desteklediği tasarımcı Gül Ağış’ın “Mercedes-Benz presents Lug Von Siga” defilesini izleyecek.

Mercedes-Benz, önceki SUV’lara göre daha farklı boyutlardaki tasarımıyla şehir içi sürüş alışkanlıklarına mükemmel uyum sağlayarak yeni bir segmentin öncülüğünü yapacak olan yeni GLA modelini, Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul presented by American Express boyunca Antrepo 3’te sergileyecek. Nisan 2014’te Türkiye’de satışa sunulacak olan yeni GLA’nın, dinamik çizgileri, kişiselleştirilebilen iç mekân konsepti, yüksek manevra kabiliyeti ve sunduğu mükemmel sürüş keyfi ile büyük beğeni kazanması bekleniyor.


http://www5.mercedes-benz.com/en/tv/play/?fromsearch=1&slug=always-restless-fashion-film-autumn-winter-2014

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>