>

MODA - STİL

Dünyanın En Rahat Pantolonu Dockers® Şimdi Rahat Fiyatlarla...

Dockers®’ın yaz koleksiyonu yaz indiriminde. Teknolojik kumaşlar, sıvı lekesi tutmayan, çabuk kuruyup, kolay ütülenen modellere artık çok daha uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Tıklayın...
 
   
 
 
     
2003 Yaz koleksiyonunda yer alan tasarım ve kumaşta yapılan yeniliklerle tüm kuralları yıkarak devrim yaratan Dockers’ın Clean fabric system teknolojisi ve H20 stopper özelliklerini taşıyan modelleri, rahatlığın ve işlevselliğin ön planda alduğu S-Fit pantolonlar, şortlar, ve tshirt’lere artık daha rahat fiyatlarla sahip olabileceksiniz.

Koleksiyonda yer alan "H20 stopper ve Clean fabric system" özelliklerini taşıyan pantolonlar, pantolon kumaşında bir devrim yapacak buluşun eseri. Dupont’un geliştirdiği teknoloji sayesinde kumaş su ve sıvı leke tutmuyor.Su, meşrubat, süt, bira ve portakal suyu gibi sıvılar Dockers pantolonların yüzeyinde damlacık olarak kalıyor ve bastırmadan elinizin bir hareketiyle silkelediğinizde kumaşta leke bırakmıyor. Sürekli hareket halindeki Dockers‚ erkeği için mükemmel bir özellik olan buruşmama özelliği ise yalnızca ütülemenin geçmişte kaldığı anlamına gelmiyor, kullanılan teknolojik kumaşlar aynı zamanda pantolonların çabuk kurumasını da sağlıyor.

Pantolonlardaki yenilikler kumaşla sınırlı değil, kredi kartı cebi cüzdan ve para taşımayı sevmeyen erkekler için düşünülmüş, Akıllı kemer bandı sayesinde öğle ve akşam yemeklerini fazla kaçırdığınızda pantolonunuzun düğmesini açmanıza gerek kalmıyor, çünkü pantolonun beli 2.5 cm’e kadar kendiliğinden genişleyebiliyor.
Cep telefonu cebi sayesinde telefonu elde taşıma ve kaybetme riski ortadan kalkıyor.

Dockers‚ Yaz Koleksiyonu’nda yer alan tüm modeller 69 milyon TL’den başlayan fiyatlarla, Advantage Kart’a 4 taksit avantajıyla Dockers satış noktalarında sizleri bekliyor.

Eşiniz için en iyi seçim...

Ayrıntılı Görmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız...

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>