>

MODA - STİL

ED HARDY Markası Türkiye'de

David Beckham, Paris Hilton, Usher, Mariah Carey gibi dünya starlarının yeni gözdesi Ed Hardy markası artık Acquaverde'nin satış noktalarında.
 
   
 
 
     
Ed Hardy markasının tasarımcısı, Elvis Presley ve Steve McQueen gibi yıldızlara duyduğu hayranlığı ve saygısını sunmak üzere Paris'te sunduğu eşsiz jean müzesiyle ' Jean Kralı'olarak adlandırılan Christian Audigier'dir.


Amerikan gençliği, eski moda tasarımları, Hollywood yıldızları, motosiklet ve dövme kültüründen ilham alan Audigier, dövmenin 'anası-babası' olan usta Ed Hardy'nin sanat çalışmalarından çok etkilendiğini belirtiyor.Ve bu sanat eserlerine ilişkin hakları satın alıp dövme kültürünü dünya modasına yansıtarak Ed Hardy markasını
oluşturuyor.


T-shirt,jean,şapka ve çok çeşitli aksesuarların olduğu koleksiyona önümüzdeki yakın zamanda ev akseuarları lansmanın yapacağını belirten Audigier, bugüne kadar dünyaca tanınan bir çok markanın da tasarım çalışmalarında yer almış.


Satış noktaları : Akmerkez'de Acquaverde Mağazası, Beymen Clublar, Mayadrom, Bodrum Yalıkavak Acquaverde, Bursa Çetin Mağazaları, Aydın Moda Mağazası, Adana Butik Picadilli.


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>