>

MODA - STİL

Birbirinden şık aksesuarlar...

Sunset’ten plaj şıklığınızı tamamlayacak birbirinden güzel aksesuarlar...
 
   
 
 
     
Yazın kendini iyiden iyiye hissettirdiği bugünlerde, en eğlenceli uğraşlardan birini tatil alışverişi oluşturuyor. Türkiye’nin en dinamik mayo markası SUNSET de, bu keyifli uğraşın vazgeçilmez adreslerinin başında geliyor.


Mayoları kadar aksesuarları da göz kamaştıran SUNSET, pareodan, pantolana, tül ceketlerden, tuniklere, terlikten şapkaya kadar birçok alternatif sunuyor. SUNSET’in spor tasarımlardan, klasik çizgilere, soft renkli modellerden, bol aksesuarlı ürünlere kadar oldukça geniş olan koleksiyonunda pareo, pantolon ve tunikler ön plana çıkıyor.


Yıllardır mayoların vazgeçilmez bir parçası olan pareolar bu yıl da oldukça renkli, rahat ve kullanışlı… Havada uçuşan püsküller, birbirinden renkli tokalar, modern baskılı keten, örme modeller yine SUNSET kadınını yansıtacak. Paroe gömlek ve pareo elbiseler ise bu yılın en çok konuşulacak aksesuarlarından…


Klasik ve fantezi modelleri tercih eden kadınların yanlarından ayırmayacağı pareo gömlekler, plaj giysisinden öte bir estetik vaat ediyor. “Yaz giysilerinde” seksapeli de taşımak isteyen kadınlar ise, pareo elbiseleri (tunikleri) bu yaz üstlerinden çıkartmayacak. Denizden hemen sonra ya da akşam güneş banyosu sonrasında giyilebilecek pareo elbiseleri plaj dışında da rahatlıkla kullanmak mümkün…


Bu yılın en gözde modellerinden birini de pantolonlar oluşturuyor... Keten ve tülün ağırlığını koyduğu pantolonlar maksimum rahatlık sunarken kadın vücudunun muhteşem hatlarını da ortaya koyuyor. Mayokiniler ile oldukça yakışan pantolonlar, sade ancak şık olmayı garanti ediyor.


Kadınların vazgeçemediği çanta, şapka ve terlikler ise birbirinden şık, modern ve trendy… Geniş çantaların ağırlıkta olduğu koleksiyonda, mayo ve bikinileriniz ile aynı desenlerde terlikleri edinmeniz de mümkün… Her zaman olduğu gibi şapkalar da 2005 koleksiyonunun ayrılmaz bir parçası olarak karşımıza çıkıyor.


2005 Koleksiyonuna ait tüm modelleri ve akseuarları www.sunset-swimwear.com.tr adresinde bulmanız ve beğendiğiniz modelleri online satın almanız mümkün. SUNSET SWIMWEAR’ın web sitesinde ayrıca, mayo kullanmanın inceliklerinden, sağlıklı zayıflamaya; hangi modelin hangi vücut tipine uygun olduğundan, uluslar arası vücut ölçü tablosuna kadar birçok konuya ulaşabilirsiniz.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>