>

MODA - STİL

Çalık Denim Koleksiyonuna New Yorker Fotoğraflar

New York’ta gerçekleştirilen OXYGENE, EXTENDPLUS, MAXIMA ve FIT PLUS konseptleri, hem gündüz hem de geceye uyarlanması ve şehrin tüm hareketliliğine uyum sağlamasıyla ön plana çıkıyor.
 
   
 
 
     

New York şehri, günlük yaşamın hızını en iyi yansıtan dünya metropollerinden biri olması nedeniyle Çalık Denim’in yeni koleksiyonuna fon olarak seçildi.

Dünya premium denim üretiminde ilk 10 üretici arasında yer alan Çalık Denim; yeni koleksiyonunda yer alan OXYGENE, EXTENDPLUS, MAXIMA ve FIT PLUS konseptleri ile ön plana çıkıyor.
 Çalık Denim, denim dünyasında ses getiren başarılı ortak çalışmaları nedeniyle ünlü fotoğraf sanatçısı Eric Kvatek ile yeniden bir araya gelerek, OXYGENE, EXTENDPLUS, MAXIMA ve FIT PLUS konseptleri için fotoğraf çekimini New York’ta gerçekleştirdi. OXYGENE, EXTENDPLUS, MAXIMA ve FIT PLUS konseptleri denim kumaşının tüm rahatlık ve konforunu sunarken, hem gündüz hem de gece giyim tarzına uyarlanabilmesi ve hızlı bir şehrin tüm hareketliliğine uyum sağlamasıyla ön plana çıkıyor. Yeni koleksiyondaki tüm konseptleri ortak bir paydada buluşturarak en iyi fonu oluşturacak mekân olarak ise yaşamın hızını en iyi ifade eden metropollerden biri olması nedeniyle New York tercih edildi.

Rahat, hızlı, seçkin ve New Yorker

Koleksiyondaki FIT PLUS konsepti için şehir kadınının gün içerisindeki hareketliliğinde ihtiyacı olan esnekliğin yanı sıra geceye uyarlayabileceği elegan görünüş ön plana çıkarılarak; çekimler Williamsburg Bridge ve Manhattan Roof Top’ta gerçekleşti. Erkekler için oluşturulan ve yüksek elastikiyet sunan EXTENDPLUS ve MAXIMA konseptlerinde ise şehir yaşantısında ihtiyaç duyulan rahatlığın maskülen görüntüden taviz verilmeden sunulduğunu daha da net bir şekilde ifade edebilmek için motosiklete de yer verilen çekimler, Works Engineering ve Williamsburg Bridge’te yapıldı. OXYGENE çekimlerinde ise “sürdürülebilir dünya”yı yansıtan ve yine şehir içinde, bu kez doğallığı yansıtan yeşillikler içerisindeki East River State Park tercih edildi.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>