>

DİĞER HABERLER

Türkiye yeni lezzetiyle tanışıyor…

Türkiye’nin ilk ve lider firması olan Abalıoğlu, şimdi de sağlık, hijyen ve lezzeti birarada sunan Lezita markasıyla mutfaklarımıza giriyor.
 
   
 
 
     
“A” KALİTE LEZZET: LEZİTA

Türkiye’nin en büyük ve en hiyjenik entegre et işleme tesisini ülkemize kazandıran Abalıoğlu Grubu, sektördeki 40 yıllık tecrübesi ile şimdi de Lezita markası altında sağlıklı, lezzetli ve pratik ürünleri Türk Mutfağı’nın beğenisine sunuyor…


Yem sektöründe Türkiye’nin ilk ve lider firması olan Abalıoğlu, şimdi de sağlık, hijyen ve lezzeti birarada sunan Lezita markasıyla mutfaklarımıza giriyor. Et işleme konusunda ülkemizdeki en yeni, en üstün ve en büyük alanlı tesise sahip Abalıoğlu, Lezita ile her türlü piliç ürününden dondurulmuş ürüne, ileri işlenmiş; pratik ürünlerden şarküteri ürünlerine, spesiyal ürünlerden % 100 dana etinden işlenmiş ürünlere ve yumurtaya kadar çok çeşitli seçenekleriyle sofralarımıza yepyeni bir lezzet getiriyor.


Ürünlerinde sağlık ve hijyeni ön planda tutan Lezita, özellikle ileri işlenmiş ürünler grubundaki Pratik Ürünler’iyle fark yaratıyor. Lezita Pratik Ürünler, gerek kullanılan malzeme ve pişirme teknikleri gerekse ürün çeşitliliği ile kısa zamanda sofraların vazgeçilmez tatlarından olacak. Schnitzel’den dönere, cordon bleu’dan burger’e, kadınbudu köfteden inegöl köfteye ve nugget’a kadar birçok lezzeti birarada sunan Lezita, bu ürünlerin hazırlanışı konusunda da hayli iddialı.

Pratik Ürünler’de sağlığımız açısından tamamıyla doğal malzeme kullanılıyor. Örneğin; kadınbudu köfte aynı evlerimizde olduğu gibi soğan ve maydanoz kıyılarak, pirinç haşlanarak, ekmek katılarak, kıyma ve baharatlarla harmanlanarak hazırlanıyor. Tek fark evlerimizden çok daha fazla miktarlar ve çok daha teknolojik mekanlarda yapılıyor olması. Lezita ürünlerinde hem kullanılan etler hem de içine konulan malzemeler tamamen doğal halleriyle kullanılıyor. Ve geleneksel yöntemlerle hazırlanan ürünler, daha lezzetli olmaları için yine tıpkı evlerimizdeki gibi yavaş yavaş pişirildikten sonra hızlı soğutularak en taze halleriyle mutfaklarımıza girmeye hazır hale geliyorlar.


4 dakika ısıtıldıktan sonra sofralarımıza konuk olmaya hazır Lezita Pratik Ürünler, size hem zaman kazandıracak hem de sağlıklı ve geniş ürün yelpazesiyle sizleri her gün “ne pişirsem?” derdinden kurtaracak.

Sağlık, hijyen ve lezzeti bir arada sunan birbirinden leziz ve çeşitli Lezita Pratik Ürünler’iyle tanışmak için siz de acele edin…

www.lezita.com.tr

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>