>

MODA - STİL

Converse Sizi Stilinizin Sınırını Keşfetmeye Davet Ediyor

Converse yeni De Luxe Koleksiyonu ile ikonik Chuck Taylor’ı baştan yaratıyor.
 
   
 
 
     

Edge of Style Kampanyası, stil liderlerini moda yolculuklarının sınırlarını zorlamaya davet ediyor. Yaratıcılığın ve kendini ifade etmenin temsilcisi olan Converse, kadın tasarımcılar ile iş birliği yaptığı De Luxe Koleksiyonu’na yeni modeller ekleyerek takipçilerini, stillerinin sınırlarını keşfetmeye davet ediyor.

Bu ilkbahar sezonunda Converse, Chuck'tan olan beklentilerin ötesine geçerek klasik ile Luxe'ı harmanlayarak yarattığı iki yeni modelle, stil, uyum, form ve işlevselliğe yeni bir boyut kazandırıyor. De Luxe Koleksiyonu’na, yakın zamanda tanıtılan ve Converse severlerin hemen favorisi haline gelen Chuck 70 De Luxe Heel'in yanı sıra yüksek tabanlı Chuck 70 De Luxe Wedge ve Chuck 70 De Luxe Squared modelleri ekleniyor.

Her iki model de markanın ikonik yuvarlak kauçuk burun kısmını tamamen yeni bir boyut katarak kare oranlara sahip açılı formla bir tek parçaya dönüştürürken, dikiş detayları, sekizgen Converse yaması ve markayla eşleşen klasik renk seçenekleriyle Chuck Taylor'ın dikkat çeken DNA'sını baştan sona yansıtıyor.

Yeni De Luxe Koleksiyonu, aralarında Martine Ali, Feng Chen Wang ve Isabel Marant'ın da bulunduğu kadın tasarımcılarla olan iş birlikleriyle piyasaya sürülüyor. Converse, modaya yeni bakış açıları katan bu tasarımcılara, ikonik Chuck Taylor siluetini ilham kaynağı olarak sunarak geleceğin modasını tanımlamak için yaratıcılığı bir katalizör olarak kullanıyor.

Converse, sevenlerini yeni Edge of Style Kampanyası ile kendi sınırlarını zorlamanın ne anlama geldiğini keşfetmeye davet ediyor!

Chuck 70 De Luxe Wedge ve Chuck 70 De Luxe Squared’i şimdi mağazalarda ve www.converse.com.tr’de bulabilirsiniz.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>