>

MODA - STİL

Ekim’de Teknosa’da Bonus var!

Türkiye’nin en büyük ve tek elektronik mağazalar zinciri Teknosa sonbaharı karşılarken Bonus kart ile büyük bir kampanya başlattı.
 
   
 
 
     
Ekim’de Teknosa’da Bonus fırsatları var. Teknosa’nın bütün mağazalarındaki tüm ürünler, Bonus kart ile peşin fiyatına 12 diğer anlaşmalı kartlarla ise peşin fiyatına 5 taksitle!

Türkiye’nin en büyük ve tek elektronik mağazalar zinciri Teknosa sonbaharı karşılarken Bonus kart ile büyük bir kampanya başlattı. Türkiye genelinde 9 ilde 52 mağaza ile hizmet veren Teknosa mağalarında Eylül ayı boyunca tüm ürünler Bonus kart sahiplerine peşin fiyatına 12 taksit, diğer kredi kartlarına ise peşin fiyatına 5 taksit ile sunuluyor. Cep telefonundan kişisel bakım ürünlerine, bilgisayardan sinema sistemlerine kadar herşey ama herşey bu kampanya dahilinde...

En yeni ürünler önce Teknosa’da

Ekim ayı boyunca HP’nin en son model notebook bilgisayarı NX7010 PG 588EA ve Siemens’in 1.3 megapixel cep telefonu SL65 Türkiye’de ilk defa Türkiye’nin en büyük elektronik mağazalar zinciri Teknosa’da satılaşa sunulacak.

Türkiye’nin en büyük elektronik mağazalar zinciri Teknosa, en yeni ürünleri Türk tüketicisi ile buluşturmaya devam ediyor. Ekim ayı boyunca HP Notebook NX7010 PG 588EA ve ilk renkli ekran dect telefon Swistel CD 727 Dect telefonlar sadece Teknosa mağazalarında satılacak.

Siemens’in 1.3 megapixel fotoğraf çekme özelliğine sahip yeni GSM telefonu SL65 de yine Türkiye’de ilk kez Teknosa mağazalarında satılmaya başlanacak.

Byron bilgisayarlar Toyota Yaris kazandırıyor!

Tüm Teknosa mağazalarında Aralık ayı sonuna kadar sürecek kampanya kapsamında Intel işlemcili Byron marka bilgisayar alanlar 1 Toyota Yaris, 10 Byron notebook bilgisayar, 20 Hicam dijital fotoğraf makinesi, 20 Microlab MC 4600 5+1 ses sistemi, 20 Mikado TD-2819 profesyonel kulaklık ve 100 Byron Optik Mouse’dan oluşan hediyelerden birini kazanabilecekler. Çekilişe katılabilmek için Byron Desk 800 Pro-P530H veya Byron Desk 533-22H masaüstü bilgisayar modellerinden birini satın almak gerekiyor.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>