>

MODA - STİL

Emre Erdemoğlu 2014 Sonbahar/Kış Koleksiyonu

Emre Erdemoğlu yeni koleksiyonunda ünlü aktör Clark Gable’ın önemli filmleri arasında yer alan “A Free Soul”-"Özgür Ruh" filminden ilham aldı.
 
   
 
 
     

Emre Erdemoğlu, beden ile ruh arasındaki ilişkiden ilham aldığı “A Free Soul” - "Özgür Ruh" adını verdiği koleksiyonuyla Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul presented by American Express etkinliğinde 2014 Sonbahar-Kış koleksiyonunu sunuyor.
 Filmin dramatik dokusundan izler taşıyan A Free Soul Koleksiyonu’nda tasarımcı; sıradışı parçaları biraraya getirerek ironik, acılı ve gizemli bir koleksiyon yarattı. Koleksiyonun ana renklerini lacivert, kahverengi ve petrol mavisi oluşturuyor. 2014 Sonbahar-Kış koleksiyonunda koyu tonların ağırlıkta olduğu koleksiyonun parçaları kapitone, kürk, deri ve yünlü kumaşların birbiriyle eşleştirilerek kullanılarak hazırlandı. emre Erdemoğlu lüks detayların göze çarptığı bir koleksiyon sunuyor.
 


Emre Erdemoğlu markasının vazgeçilmez parçaları arasında yer alan kruvaze ceketler, kısa dar paça pantolonlar, uzun kırlangıç yaka pardösüler, clutch çantalar, gold detaylar koleksiyonda yer alıyor. Emre Erdemoğlu, geçtiğimiz sezon Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul Presented by American Express kapsamında sergilediği "Pee-Wee Herman" Koleksiyonu ile İtalya’da düzenlenen ve dünyanın en önemli erkek moda fuarı olan Pitti Uomo’ya davet edildi ve yine İtalya’da düzenlenen Mittel Moda’da “Most Creative Collection” ödülüne layık görüldü.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>