>

MODA - STİL

Özgürlüğünüzü gardrobunuza taşıyın!

Justleo, Dünya markaları ile oluşturduğu koleksiyonunda bu yaz, 60’ların saflığını ve masumiyetini farklı ve dinamik bir cizgi ile günümüze taşıyor.
 
   
 
 
     


Bu yaz moda dünyası Justleo ile gündemde.

Justleo, Dünya markaları ile oluşturduğu koleksiyonunda bu yaz, 60’ların saflığını ve masumiyetini farklı ve dinamik bir cizgi ile günümüze taşıyor.

60’lı yılların duygusu günümüzün enerjisi ile birleşiyor.Bu yaz, Milano, Londra, Paris ve New York’daki modacıların hepsi, sezona soft renkler ile optimist bakıyor ve insanları baştan çıkarıyor. Bu yıl sadece giyimde değil her mekanda sıcak ve çok renkli ortamlar ile bir bütün olacağız.60’ların retrosu, pembe ve mavilerin hakim olduğu soft renkler, fırfırlı bluzlar, kelebek ve çiçek desenli aksesuarlar, günümüze uyarlanan puantiye desenleriyle mini elbiseler.... Ve 1960’lı yıllardan bugüne her jenerasyonun gardrobunun vazgeçilmez klasiği olan jean’lerin beyaz tonları, işlenmiş kumaşları, çok yıkamalı işlemler ve yıpranmış tarzı ile 2004 yaz sezonunda yine yer alıyor.

Bu yaz 60’lar, modaya ilham verme konusunda anahtar yıllar oldu.Justleo bu yaz, şık giyime farklı seçenekler sunarken herzaman giyilebilen t-shirt’ler gömlekler, kapriler, jeanler ve aksesuarlara yeni bir soluk getiriyor, Alternatif tasarımları ile gençlerin favori markası haline gelen Justleo’nun yaz kolleksiyonu tamamiyle rahatlığı ve özgürlüğü ön plana çıkarıyor. Özgür espiri anlayışları tasarımlara yansıyor ve stil sahibi olanların gönlünde taht kuruyor.

Bu yaz Dünya modacıları bizlere nostalji rüzgarlarını modern çizgileri ile hissettirecek. Justleo ise bu tarzın öncülerinden.

JUSTLEO Teşvikiye
Nişantaşı Ihlamur Yolu Cad. No.27/4 Teşvikiye
Tel: 0212 296 5343

JUSTLEO Etiler
UPTOWN alışveriş merkezi
Tel: 0212 352 2737

info@justleo.com


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>