>

MODA - STİL

Sunset 2006

Hakan Yıldırım’a ait 2006’nın ana koleksiyonu, 3 ayrı gruba ayrılıyor. Büyük, orta yaş ve genç olarak adlandırılan 3 grupta da yepyeni kesimler, yeni kuplar dikkat çekiyor.
 
   
 
 
     

2004 yılında Naomi Campbell ile çalışan SUNSET, iki yıl aradan sonra dünya podyumlarının aranan ismi top model Esther Canadas ile ürünlerini buluşturdu.Hakan Yıldırım’ın tasarladığı ve SUNSET 2006’nın ana koleksiyonunu oluşturan 450 parçalık koleksiyon, yepyeni kesimleri, kalıpları, desenleri ve aksesuarları ile “şık olmayı” hayatının bir parçası haline getirmiş kadınların ilk tercihi olacak.Hakan Yıldırım’a ait 2006’nın ana koleksiyonu, 3 ayrı gruba ayrılıyor. Büyük, orta yaş ve genç olarak adlandırılan 3 grupta da yepyeni kesimler, yeni kuplar dikkat çekiyor.

Büyük – orta yaş üstü grupta, glamour ayrıntılar, şık çizgiler ön plana çıkıyor. Stil sahibi, hayatı ıskalamayan kadınları hedefleyen gruba ait ürünleri, kadınlar sadece plajlarda değil, teknede veya benzeri hayat alanlarında da kullanabilecek. Grubun geneline bakıldığında, belirleyici ve kişisel tercihlerle oluşturulmuş güçlü bir yaratım göze çarpıyor. Hatları keskin, klasik çizgilerin de boy gösterdiği grubun temelinde ara renklerden çok, açık ve koyu renkler yer alıyor. Orta yaş grubunda ise; hem sportif hem zarif çizgileri gerek bir arada gerekse ayrı ayrı görmek mümkün. Kadın anatomisinin daha ön plana çıktığı bu grupta, aksesuarların da ağırlıklı olarak kullanılmasıyla sofistike bir hava yakalanıyor. Genç grup ise, yine çok dinamik ve eğlenceli... Daha küçük kesimlerle şekillenen, canlı renklerin ahengini barındıran, plaj kıyafetine göre daha aktif bir role soyunan bu gruptaki tüm ürünler, gençleri ve genç kalmayı arzulayan her kadının tercihi olacak. Çizgili, puantiyeli, meyve desenli, parlak aksesuarlarla bezeli bu ürünlerle kadınlar, dış giyimi ile olduğu kadar, plaj kıyafetleri ile de göz alacak.SUNSET’in bu yılki koleksiyonlarında mayolar kadar, aksesuarlar da oldukça geniş bir yelpazede sunuluyor. Beach pantolonlar, elbiseler, pareolar, tunikler ve birbirinden şık aksesuarları tamamlayan şapka, terlik ve çantalar da yaza eksiksiz girmeyi isteyen tüketicileri bekliyor...


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>