>

AŞK - CİNSELLİK

Sekste Ortak Noktayı Yakalayamıyor Musunuz?

Her konuda anlaşırken seks konusunda bir türlü ortak noktayı yakalamıyorsanız, işte çözmenize yarayacak en etkili ipuçları...
 
   
 
 
     

Her konuda anlaşırken seks konusunda bir türlü ortak noktayı yakalamıyorsunuz. Bunun sebebini ya kendinizde ya da sevgilinizde arıyorsunuz. Fakat bizden söylemesi yanlış yapıyorsunuz. Tenlerimiz uymuyor gibi basit kaçışlar yerine sorunlarla başa çıkmanın yollarını bilmelisiniz.

YENİ BİR BİRLİKTELİK

Daha önceki birlikteliklerinizi artık bir kenara bırakın yeni bir ilişkiye başladığınızı unutmayın. Bu nedenle de herşeye en baştan başlarmış gibi davranın. Unutmayın karşınızdaki yeni sevgiliniz, eski sevgilinizin hoşlandıklarından hoşlanmayabilir.

Önceden tasarlanmış davranışları uygulamak yerine, birbirinize ilgiyle yaklaşın, partnerinizin hoşuna giden hareketleri sıcağı sıcağına keşfedin. Yatağa uzanın ve birbirinizin vücuduna dokunun. Aklınızda herhangi bir hedef belirlemeyin, tek hedefiniz birbirinizin sıcak noktalarını keşfetmek olsun. Birbirinizi iyi tanıdıktan sonra şehvetli, kendiliğinden gelişen sekse ulaşmış olacaksınız.

TEMPOLARINIZ FARKLI

Sevgilinizi çok çekici buluyorsunuz, o da sizi, ne yazık ki gerçek hayattaki bu uyumu yatağa bir türlü taşıyamıyorsunuz. Sevgiliniz ateşli ve hızlı, şiddetli sevişmelerden hoşlanırken, siz yavaş, duygu dolu seksi tercih ediyorsunuz.

Pistte birbirinin ayağına durmadan basan iki dansçı gibisiniz. Nasıl ki dans ederken, partnerlerin biri lider olur, diğeri de lideri takip eder. sekste de aynı şey olmalı: Birbirinizin temposuna ikiniz de ayak uydurmalısınız. Bir gece siz onun temposuna ayak uydurun, bir gece o sizinkine uysun. Böylece her iki sevişme stiline de alışacaksınız. Bir türlü senkronize olmayı başaramıyorsanız, bir yöntem daha var: Sevişirken müziğin sesini açın. Müziğin ritrnini yakalamaya çalışırsanız, en azından aynı ritimde hareket etmiş olursunuz.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>