>

MODA - STİL

En faydalı aksesuar

Kendinize yeni bir saat seçin. Böylece hem zamanın değerini bilin hem de birbirinden alımlı seçeneklerle şıklığınızı tamamlayın.
 
   
 
 
     
Cazibe, rahatlık ve şıklık...
Momentus S240 modeliyle kadında güzelliğin tamamlayıcı unsuru olmayı hedefliyor. Rahat ve bir o kadar da şık olmayı tercih eden bayanlar için tasarlanan model, çelik kasasını donatan swarowski taşları ile göz kamaştırıyor. Taşlar, kasayı tamamlayan özel klipsli deri kayışla muhteşem bir uyum sergiliyor. S240 modeli, şıklığı kaybetmeden zamanla yarışmayı tercih edenler için kronometre gibi önemli bir detayı da unutmamış. Takvim özelliği ise dikkat çekici bir diğer unsur.

30 metre su geçirmezlik özelliği bulunan S240, kullanım rahatlığı ile de hareket özgürlüğüne düşkün bayanların tercihlerinde ilk sıralarda yer alıyor.

Uyumun yeni şekli: Sapphire
Güncellenen Movado Sapphire Koleksiyonu, maksimum etkideki minimumluğu yansıtıyor. Cesur ama yine de sofistike bir görünüme sahip olan “Sapphire”, gücü hem sizin hem de sevdiğinizin bileklerinize taşıyor.


Basit olduğu kadar cesur olan bu koleksiyon, ayırt edici görünümünü düz koyu metal kristalle sağlamaktadır. İkonik siyah Museum kadranına sahip olan Sapphire”, çizilmelere karşı dayanıklı, düz, koyu metal safir kristal üst kadrandan oluşmakta ve 30 m ye kadar suya dayanıklıdır. Siyah deri kayış ve paslanmaz çelik tokası ile Movado “Sapphire” kendine güvenen ve stil sahibi çiftler için geliyor…

Erkekleri de unutmadık!
Nacar Saatleri’ nin yeni koleksiyonu, performans ve mükemmelliği beraberinde getirerek iktidarı bileklere taşımaya hazırlanıyor…

Modern ve klasik dizaynları birleştiren tarzıyla vazgeçilmez bir marka olan NACAR Saatleri İsviçre kalitesi ile sağlam ve güvenilirliği temsil ediyor.


Tecrübe ve yaratıcılığı günümüz çizgileri ile buluşturan Nacar, şıklıktan ödün vermeden, tedbirli bir lüksü gözler önüne sererek yeni koleksiyonu ile prestiji vurguluyor. Modern çizgileri klasik tarzla bütünleştiren bu koleksiyon özel bir yaşam biçimini ifade ediyor.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>