>

MODA - STİL

Engin Öztürk Reklam Marka Yüzü Oldu

Nautica®, uluslararası arenada uzun yıllardır liderliğini sürdürdüğü denizcilik ve lifestyle moda markası imajını bugün güçlü bir iş ortaklığıyla yenilediğini duyurdu.
 
   
 
 
     

Nautica’nın 2021 yılında Türkiye marka elçisi Türk aktör Engin Öztürk oldu. Maceraya ve doğayı keşfetmeye davet eden tasarımlar, Engin Öztürk’ün sofistike ve derinlikli yaşam stiliyle birleşti. Göcek’te, Nautica’nın maceracı doğasını yansıtan atmosferinde gerçekleşen kampanya çekiminde, Erdi Doğan’ın fotoğrafladığı Engin Öztürk; şehirli ve modern Nautica ruhunu dinamik karelerle yansıttı.

Türkiye’de sayısız sinema ve tiyatro oyununda ikonik rolleri canlandıran aktör, global marka iş birliği için; “Nautica gerçekten de dolabımdaki vazgeçilmez markalarımdan biri. Türkiye’de marka yüzü olmam için sorduklarında “Neden olmasın ki, çekime dolabımdan bir şeyler giyip bile katılabilirim ne de olsa!” diyor ve gülüyor. Bugüne kadar birçok markadan teklif gelse de doğayı seven bir sanatçı olarak beni benim için yaşamıma ilham veren ve doğayı seven bir markayla çalışma fikri heyecanlandırdı diye ekliyor.

SEZONA DAİR

Deniz hikayesinden ilham alan, temel parçalarda cesaretli renkler ve desenler kullanarak farklılık yaratan Nautica, yaz sezonunda imza niteliğindeki lacivert, sarı, kırmızı ve beyaz renklerinin ötesine çıkarak, toprak tonları ve baharat renkleri ile öne çıkıyor. Yeni sezonunun temel parçası olan Polo yakalarında kullanılan farklı baskılar ile birlikte kabuk değiştirme imkanı sunarak, günün farklı zaman dilimlerinde sizinle olmak için hazır. Plajlarda şıklığından ödün vermeyenleri hem şık, hem eğlenceli özel bir sezon bekliyor.

Yazın vazgeçilmezi olan keteni ve doğanın tonlarını Non-Iron teknolojisiyle birleştiren Nautica’nın canlı renkleri gömlek, pantolon ve şortlarda karşımıza çıkıyor. Baskılı ve pamuk kumaşlardan oluşan Nautica şortlar ile yazın serinliğini üstünüzde hissedebileceksiniz.

Kampanya 1 Nisan 2021’de tüm Türkiye’de yayınlanacak.

Künye:
Marka: Eren Perakende
Pazarlama Direktörü: İlayda Yağmur Saray
Kreatif Ajans: CO
PR Ajansı: Kingdom İstanbul
Fotoğraf: Erdi Doğan 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>