>

POPÜLER MEKANLAR

Bodrum Türkbükü Üzüm Kızı’nda Bayram Coşkusu

Türkiye’nin yıldızları Üzüm kızı sahnesinde sevenleriyle buluşacak….
 
   
 
 
     

Bodrum’da eğlence hayatına yön veren mekanlardan Türkbükü’ndeki Üzüm Kızı bayramda dolu dolu bir program sunuyor. Misafirlerini Türkiye’nin starlarının sahneleriyle karşılayacak olan mekan, eğlendirmeye devam ediyor.

İşletmesini Cüneyt Karahan’ın yaptığı Üzüm Kızı Sahne’de 26 Haziran Pazartesi Ayta Sözeri’nin sahnesiyle sezon açılış galası gerçekleşecek. 27 Haziran Salı Sakiler’in muhteşem performansıyla bayram galası, 28 Haziran Çarşamba Rubato, 29 Haziran Perşembe Fatih Ürek, 30 Haziran Cuma Soner Olgun ve 1 Temmuz Cumartesi Deha Bilimlier en sevilen şarkılarını Üzüm Kızı misafirleriyle birlikte seslendirecek.

Ayrıca sezon boyunca pop müziğin sevilen sanatçılarından Yaşar, Simge Sağın Üzüm Kızı Sanhe’de sevenleriyle buluşacak.

ÜZÜM KIZI BU SEZON YENİ KONSEPTİYLE ÇOK KONUŞULACAK

Türkbükü’nde otel, sahne ve beach işletmeleri ile Bodrum’un en gözde grup işletmelerinden olan Üzüm Kızı, bu sezon yeni markası Üzüm Kızı Beach Lounge’ın açılış partisini bayramın birinci günü 28 Haziran’da Alya’nın sahnesiyle gerçekleştirerek yazın sürpriz mekanı olmaya aday. İşletmesini Erdinç Büyüksarı’nın üstlendiği, mutfak şefliğini de şef Oruç Söyler’in yaptığı Üzüm Kızı Beach Lounge, her pazar gerçekleştireceği Deha On The Beach happy hour partileriyle sezona damgasını vuracak.

Mekan sezon boyunca son dönemin yıldızı en çok parlayan solistlerinden Alya ile yapacağı cumartesi akşamı programları ve haftanın 4 gecesi akustik performansıyla ilgi çekecek Ebru Keskin’in programıyla bu sezon Bodrum’un en hit mekanlarından biri olmaya aday. Sezon boyunca misafirlerini sevilen sanatçılarla buluşturmaya devam edecek olan Üzüm Kızı'nda her pazartesi akşamı Tutkun Boğuşmak sahne alacak.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>