>

MODA - STİL

Erkeğinize alabileceğiniz hediyeler

Erkek arkadaşınıza veya eşinize hediye almayı planlıyorsunuz. Peki ne alacaksınız? İşte ilgisini çekebilecek ve onu mutlu edecek hediyeler…
 
   
 
 
     
Erkeklere hediye almak hep zor gelir bizlere bir iki kere hediye aldıktan sonra bulamaz oluruz alacak bir şey. Sunacağımız alternatifler her insanın ilgisini çekebilecek erkeğinizi mutlu edecek hediyelerdir.

Mesela ruhu çocuk kalan birine bu oyuncak arabalardan alabilirsiniz. Hemen hemen tüm oyuncakçılarda bulunmaktadır. Koleksiyoncular içinde vazgeçilmezlerdendir. Her çeşit rengini ve modelini bulabileceğiniz bu ürün sevdiğinizi eski günlere götürecek ve mutlu edecektir. İş adamı sevgililer için seçtiğimiz için seçtiğimiz kalem seti ve kol düğmeleri şıklığı ve ayrıcalığı aynı anda sağlar. Çok çeşitli kalem setleri olmakla birlikte kullanıcıya bağlı renk ve uç değişiklikleri kalem değişiklikleri yapmak mümkündür. Kol düğmeleri tamamen zevke göre renk renk ve çeşit çeşit bulunabilir.

Günümüzde sigara tüketimi her yerde yasaklansa da tiryakiler ve koleksiyoncular için çakmak ayrı bir zevktir. Yine çok çeşitli model , renk ve desenlerini bulabileceğiniz geniş bir yelpazesi vardır. Sigarayla ilgili sevgililer çok memnun olacaktır.

Cüzdan erkekte vazgeçilmezdir ve erkekler cüzdanlarına çok önem verirler. Sevgilinizin cüzdanı biraz eski görünüyorsa tavsiyem hemen yenisini almanızdır.

Deri olanlar genelde tercih edilir. Renk olarak; taba , kahverengi, siyah, gri seçilebilir. Modeller firmalara göre değişmektedir. Ama bozuk para gözü olmasına
özen göstermenizde fayda var.

Erkeğinizi gösteren ve tamamlayan aksesuarlardan biri de saattir. Sevgiliniz için çok güzel bir hediyedir. Her keseye her zevke uyan modeller bulmak mümkündür fiyat aralığı çok geniştir.

Eğer ben hiç önemsemiyorum böyle günleri ama ya sevgilim bana bir şey aldıysa diye düşünüyorsanız küçük bir hediye almak ihtiyacı duyuyorsanız tavsiyem anahtarlıktır yine çok çeşitli şekilleri,desenleri, modelleri mevcuttur. Hem hediyesiz kalmamış olur hem de sevgilinizi mutlu etmiş olursunuz.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>