>

MODA - STİL

Evinizi Sinema Salonuna Dönüştürün...

Philips yeni nesil ev sinema sistemlerinde teknoloji ve tasarımı ile sinema salonlarında film izleme keyfini evinize getiriyor.
 
   
 
 
     
Philips MX 5700D: Ev sinema sistemlerinin teknoloji ile buluşması

Philips yeni nesil ev sinema sistemlerinde teknoloji ve tasarımı, gerçeklik ve görsellik kavramları altında birleştiriyor ve sinema salonlarında film izleme keyfini evinize getiriyor.

Philips’in ekim ayında piyasaya sunduğu yeni ev sinema sistemi MX5700D yüksek ses performansı, şık ve kompakt tasarımı ile ev sineması tutkunlarının beğenisini kazanacak. Oturma düzeni kontrolü, sinema merkez hoparlörü, twin subs, dijital fotograf albümü gibi teknolojilere sahip olan MX5700D, 500W ses çıkış gücüne sahip 5’li Hoparlör Sistemi ve DVD entegre alıcısı gibi özelliklere de sahip. Üstün performansıyla dikkatleri üzerinde toplayan MX5700D, Dolby Digital/DTS, Dolby pro-logic özelliğini destekleyen DVD/CD oynatıcısı ile ses ve görüntü açısından kullanıcılarına mükemmel bir zevk sunuyor.

Philips yeni nesil ev sinema sistemlerinde bir arada kullanılan gelişmiş teknolojilerden bazıları:
Seating Control (oturma düzeni kontrolü): Odanızın şeklini ve oturma düzenini sisteme tanıtarak optimum ses ayarını yapmanızı sağlıyor.

Cinema Center Speaker (Sinema Merkez Hoparlörü): Merkez hoparlörde bulunan 5 değişik kanaldan ve farklı açılardan geliyor böylece filmin içindeymiş hissini yaşıyorsunuz.

Twin Subs: Klasik subwooferları normal hoparlör ayaklarına entegre ediyor. Böylece en derin ve performanslı bas seslerini farklı iki kaynaktan geliyormuş gibi duyuyorsunuz.

Dijital Fotograf Albümü: Dijital Fotograf Makinenizle çektiğiniz bütün resimleri ev sinema sistemine aktarıp TV ekranında seyredebiliyorsunuz.


Philips Danışma Hattı : 0 800 261 33 02
www.philips.com.tr

Ayrıntılı Görmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız...


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>