>

MODA - STİL

“Executive” Şıklığı

İş kadınları Stefanel’in Astoria’daki Executive mağazasında yeni sezon ürünleriyle buluşuyor…
 
   
 
 
     
İş kadınları Stefanel’in Executive koleksiyonuyla buluşuyor. Sadece iş kadınlarına özel Executive Corner’lar, Stefanel şıklığını ofis ortamına taşıyacak farklı bir konseptle hizmet sunuyor. Stefanel ayrıcalığı ve şıklığını yaşamak isteyen iş kadınları, özellikle Astoria Stefanel’deki Executive koleksiyonuyla ve uzmanların yönlendirmeleriyle kendilerine uygun kombinleri İlkbahar/Yaz sezonunda bulabilecekler. Konusunda özel eğitim almış uzmanlar; zevkinize, tarzınıza, fiziğinize ve işinize uygun kıyafetleri sezonun renk ve desenleriyle beğeninize sunuyor. Stefanel’de uzmanlar eşliğinde yapacağınız zevkli alışverişinizle ofis ortamında da şık, zarif, rahat ve feminen olmaktan vazgeçmeyeceksiniz.


Birbirinden şık kumaşların en özel kesimlerle şekillendiği Stefanel İlkbahar/Yaz koleksiyonunda, her zaman sexy-şık ve zarif öğeler içeren feminen kalıplar ve stiller, ofiste ve günlük hayatınızda her zaman özel olduğunuzu vurguluyor. Minimal ve androjen(maskülen) parçalarla kombinlenen koleksiyonun en büyük yeniliği ve olmazsa olmazı ise kare şeklinde ve vücudu saran, keskin hatlara sahip ceketler ve ‘havuç’ şeklinde akıcı pantolonlar. ’Havuç’ pantolonlar, kısa ve kesin hatlı ceketlerle; oldukça feminen ve hafif elbiseler ise maskülen ceketlerle kombinleniyor.


Kıyafeti tamamlayan, olmazsa olmaz aksesuarlar; ayakkabılar ve çantalar da hem iş dünyanızda hem günlük hayatınızda vazgeçilmeyenlerinizden olacak. Çok yüksek topuklular ya da dümdüz sandaletler; ve aksesuardaki son moda trendleri yansıtan extra geniş çantalar, kemerler hepsi Stefanel mağazalarında sizleri bekliyor.

Güne ve geceye uygun şık giysiler ile kendinize özgü, özgür tarzınızı günün moda trendleriyle yaşamaktan keyif alacağınız Stefanel’de rahatlık ve doğallığın uyumunu şıklıkla birleştirerek size özel avantajlar sunuyor.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>