>

KÜLTÜR-SANAT

Muppets ile Yeniden!

Disney’in ‘The Muppets... Again’ filminin yapımına Londra’da başlandı.
 
   
 
 
     

2011’in sevilen filmi Muppets’ın ardındaki film ekibi, yepyeni bir macera için yeniden bir arada. Kurbağa Kermit, Miss Piggy, Walter ve tüm Muppets çetesine Ricky Gervais, Ty Burrell ve Tina Fey de katılıyor.

2011’in sevilen filmi Muppets’ın ardındaki film ekibi, yapımı geçen hafta Londra’da başlayan Disney filmi “The Muppets … Again!” için yeniden bir araya geldi. Bu yepyeni Muppets macerasında Kurbağa Kermit, Miss Piggy, Walter ve diğer kuklalara Ricky Gervais, Ty Burrell ve Tina Fey de katılıyor. Filmin yönetmeni, Muppets filmiyle BAFTA’ya aday gösterilen James Bobin (Flight of the Conchords, Da Ali G Show). Filmin yapımcılığını ise David Hoberman ve Todd Lieberman’dan (The Fighter / Dövüşçü, The Proposal / Teklif) oluşan Oscar® adayı bir ekip üstleniyor. Senaryo, Bobin ve aynı zamanda John Scotti ile birlikte baş yapımcılığı üstlenen Nicholas Stoller’a (The Five-Year Engagement / Uzatmalı Nişanlım) ait. The Muppets … Again!’in müzikleri, Muppets filmiyle (Man or Muppet) en iyi özgün şarkı dalında Oscar® kazanan şarkı yazarı Bret McKenzie’ye (Flight of the Conchords) ait. Yeni film 21 Mart 2014’te vizyona girecek.

“Muppets ile yeniden çalışmak harika, Artık ismimi arada bir hatırlayanlar bile var.” diyor Bobin. Film, 60’lı yılların eski usül polisiye filmlerine bir gönderme yapıyor fakat baş rollerinde bir kurbağa, bir domuz, bir ayı ve bir köpek ve alışıldık Muppets kargaşası, müzik ve kahkahalar var.

Disney filmi The Muppets …Again! aralarında Berlin, Madrid ve Londra’nın da bulunduğu Avrupa’nın en heyecan verici bazı yerlerindeki büyük sinemalarda kapalı gişe oynayan tüm Muppets üyelerini bir dünya turuna çıkarıyor. Fakat kargaşa, kuklaların peşini uzak diyarlarda da bırakmıyor ve kuklalar kendilerini farkında olmadan dünyanın bir numaralı sabıkalısı, Kermit’e tıpatıp benzeyen Constantine ve onun Ricky Gervais (Derek, Altın Küre® ve Emmy® ödüllü dizi The Office ve Extras’ın yaratıcısı) tarafından resmedilen sağ kolunun başında bulunduğu uluslararası bir suç eyleminin içinde buluyorlar. Filmde Altın Küre, Emmy ve SAG® ödüllü oyuncu ve yazar Tina Fey (30 Rock, Mean Girls / Kötü Kızlar, Date Night / Çılgın Bir Gece) cesur bir hapishane gardiyanı olan Nadya rolünde karşımıza çıkıyor. Emmy ödüllü Ty Burrell (Modern Family) ise İnterpol ajanı Jean Pierre Napoleon’u oynuyor.

Kurbağa Kermit şöyle diyor: “Bu film bizi daha önce hiç gitmediğimiz yerlere götürüyor.” İnanın bana, bu kurbağa daha önce bu kadar çok uluslararası lezzeti bir arada görmemiştir. Bence seyirci eğlenceye doyacak.” Ünlülerin oynadığı birçok sürpriz küçük rolleri de olan Disney’in The Muppets … Again! filminin çekimleri Londra ve Hollywood’da ve aynı zamanda Londra’nın hemen dışında, Iver Heath, Buckinghamshire’daki meşhur Pinewood Studios’ta gerçekleşecek.
 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>