>

MODA - STİL

Derimod Shoes 2005 Yaz Koleksiyonu

Derimod Shoes 2005 kolleksiyonu el işi çiçekler, işlemeler, pullar, renk renk fiyonklarla bezeli feminen çizgiler taşıyan modellerle dolu.
 
   
 
 
     
Derimod Shoes 2005 Yaz Koleksiyonu

Birbirinden renkli modelleriyle vitrinleri çiçek açan Derimod, yeni koleksiyonu ile “hayatı dinamik yaşayan, özgürlüğüne düşkün, çarpıcı ve feminen şehirli kadın”a hitap ediyor. El işi çiçekler, işlemeler, pullu nakışlar, tokalar ve renk renk fiyonklarla bezeli feminen çizgiler taşıyan Derimod Shoes 2005 yaz koleksiyonu, hesaplı fiyatlarıyla da dikkat çekiyor.

Renklerin hakimiyetinin hissedildiği bahar günlerinde bir başka renk cümbüşü de Derimod vitrinlerinde yaşanıyor. 2005 yaz koleksiyonunu ekranların sempatik sunucusu Ebru Akel’le tanıtılan Derimod Shoes koleksiyonu “çok renkli ve rahat” ayakkabılardan oluşuyor. Ayak güzelliği ve bakımını dikkate alan Derimod Türk kadınına mesaj vermeyi amaçlıyor. Ayak sağlığının kadın güzelliğini bütünleyici en önemli unsur olduğunu vurgulayan Sedef Orman, “Türk kadını ayağına değil ayakkabıya bakarak ayakkabı alıyor. Asıl olan ayağını ve ayak yapısını tanımasıdır“ diyen Sedef Orman, kadınlara ayak seçiminde birkaç ipucu vermeyi de ihmal etmiyor.


•Taraklı ve geniş ayak yapısına sahip kişiler, geniş burunlu modeller tercih etmelidir.

•Sivri burun ayağı büyük göstereceğinden küçük ayak numarasına sahip bayanların tercih etmesi önerilmektedir.

•Doğum ayak numarasında değişikliklere sebebiyet verir, ayak numaranızı mutlaka ölçmelisiniz.

•Ayakkabılıları dinlendirmelisiniz

•Kalıba almalı ve doğal koşullarda kurumalarını sağlamalısnız. Güneşte ya da ısı kaynaklarının yakınında kurutulan ayakkabılarda deride sertleşme meydana gelir, bu durum ayağı rahatsız eder.

•Ayakkabının içindeki tabanlar zaman içinde değiştirilmelidir


2005 yaz kolesiyonu, yeni koleksiyonda günün her saatine ve her zevke uygun modeller yer alıyor.

Ayakkabı modasında feminen çizgiler hakim

Günün her saatine uygun modellerin yer aldığı Derimod Shoes koleksiyonunda ayakkabı modası yıllardır hiç bu kadar gösterişli ve zengin olmamıştı. Yılın en belirgin özelliği yuvarlak burun hakimiyeti. 50’li 60’lı yılların genel görüntüsü giysileri nasıl etkilediyse ayakkabı modası da buna paralel nostaljik esentiler taşıyor.

Aksesuarlar inanılmaz, şifonlardan turkuaz taşlara, pırlantalardan çiçeklere her şey var ayakkabıların üzerinde. Her zevke uygun, çeşitliliği barındıran bir koleksiyon. Üzerlerindeki gözalıcı çokluktaki çiçekler, işlemeler, pullu nakışlar, tokalar ve renk renk fiyonklarla süslü ayakkabılar şehirli kadının zevkini yansıtan çizgiler taşıyor. Derimod Shoes koleksiyonunda sivri burun ve sivri topuklar artık yok denecek kadar azalırken, yuvarlak burun ve platform topuklar bu sezonun belirleyicisi. Platform dolgu topuklar altın yılını yaşıyor. Hasır, mantar ya da kumaş... Seçim sizin.

Şıklığın simgesi balerinalar...

Tayyör altına giyilen arkası açık stilettolarla bu yaz bütün bayanlar, daha kadınsı bir güzelliğe bürünüyor. Yuvarlak burunlu dümdüz süet balerinaların yanı sıra ufacık topuklu işlemeli, taşlı, tokalı babetler de muhteşem bir görsel şölen sunuyor.

Siyah, kahve, bej ve toprak tonlarının yanı sıra, turkuaz, pempe, sarı, bakır ve gold renkler altın yılını yaşıyor.


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>