>

MODA - STİL

Düğünde Yıldızlar Geçidi

Baharın gelişiyle moda dünyası da düğün sezonu için hazırlıkları hızlandırdı.
 
   
 
 
     

En özel günlerinin her anında göz kamaştırmak isteyen gelin adayları ve sevdiklerinin düğününde ışık saçmak isteyen kadınlar için birbirinden gözalıcı modeller, her zevke, bedene ve bütçeye uygun binlerce ürünle internetin en zengin giyim mağazasında.

Düğün sezonu yaklaşırken, en özel günlerinin her anında göz kamaştırmak isteyen gelin adayları ve sevdiklerinin düğününde ışık saçmak isteyen kadınlar için birbirinden şık modeller, internetin en zengin giyim mağazası bonprix.com.tr’de. Sadeliği seven ya da düğün sonrası partide gelinliğini çıkarıp rahatça dans etmek isteyen gelinler, aradıkları her şeyi bonprix.com.tr’de bulabilir.
 129,99 TL’ye satılan, üst tarafı tüllü, çiçeklerle ve parlak taşlarla süslü uzun beyaz tuvaletle, gelinler ışıl ışıl parlayacak.

149,99 TL’ye satılan, üst kısmı çiçek işlemeli, dekoltesi kalp şeklinde askılı uzun beyaz elbise ise, sadeliğiyle ve zarafetiyle gelinleri adeta birer prensese dönüştürecek. Düğün sonrasında yapılacak kutlamada rahatlığı tercih eden gelinler, 119,99 TL’ye satılan askısı parlak payetlerle süslü tek omuzlu elbise ile şıklıktan ödün vermeden gecenin keyfini doyasıya yaşayabilir.

bonprix.com.tr’de ayrıca, gelinin sağ kolu nedimelere ve düğünün yıldızları arasında yer almak isteyenlere özel onlarca gece elbisesi sizi bekliyor. 129,99 TL’ye bulabileceğiniz, sade ve farklı tasarımıyla dikkat çeken dantelli uzun elbise ile düğünün en şık kadınlarından biri olacaksınız. 199,99 TL’ye satılan, yere kadar uzanan ve vücuda oturan transparan dantelli gece elbisesi ise, en iyi arkadaşınızın düğününde göz kamaştırmanızı sağlayacak.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>