>

GÜZELLİK

Kırışıklıklara Elveda

Yerleşik kırışıklıklara mucize etkisi; Nuxe Merveıllance serisi...
 
   
 
 
     

Dünyaca ünlü Fransız dermokozmetik markası NUXE’ün, 35 yaşından itibaren yüzde oluşan yerleşik çizgiler için geliştirdiği bitkisel özlü Merveillance serisi ile artık zamanın yıkıcı etkilerinden korkmanıza gerek yok.

Ünlü şair Cahit Sıtkı Tarancı’nın şiirinde ifade ettiği gibi gerçekten 35 yaş yolun yarısı mı? Yoksa gençliğin ömrünü uzatmak daha uzun yıllar genç görünmek mümkün mü? Bitkisel güzellik formülleriyle dünya kadınlarının ilk tercihlerinden biri olan ünlü Fransız dermokozmetik markası NUXE’ün uzmanlarına göre tam da bu yaşlarda yapacağınız doğru bakımla gençliğinizi ve güzelliğinizi uzun süre koruyabilirsiniz. NUXE, 35 yaşından itibaren yüzümüze yerleşen kalıcı çizgileri engellemeye yardımcı olan Merveillance serisi ile zamana karşı yarışta bir adım öne geçiriyor.

NUXE MERVEILLANCE SERİSİ İLE GENÇLİĞİNİZİ KORUYUN...

35 yaşına geldiğimizde mekanik yaşlanlamaya ek olarak kronolojik yaşlanma da belirtilerini gösteriyor. Yüzümüzde oluşan çizgiler yerleşik bir hal alıyor. Yıllar, etkisini bu yaşlarda yavaş yavaş hissettirmeye başlıyor. İşte tam bu dönemde NUXE Merveillance serisi yardıma koşuyor. Calendula yaprakları, mimoza tohumu, malt özleri ve althea kökü gibi doğal bileşimler içeren, farklı cilt tiplerine uygun 4 farklı ürüne sahip olan seri, kırışıklıkların doldurulmasına, düzeltilmesine ve dolgunlaştırılmasına yardımcı oluyor. Sabah ya da akşam düzenli kullanım sonucunda yerleşik kırışıklık çizgilerinin görünümünde azalma sağlanıyor. NUXE Merveillance serisi de paraben ve fenoksietanol içermiyor.

DOĞADAN GELEN GÜZELLİK...


1957 yılından günümüze “Doğadan gelen güzellik” felsefesi ile satışa sunulan ve Vanessa Paradis, Jennifer Aniston, Heidi Klum, Jenifer Lopez, Heidi Klum, Sarah Jessica Parker, Scarlett Johansson, Monica Bellucci gibi yıldızlarn da tercihi olan NUXE markası ürünlerinde, nadir bulunan ve değerli botanik içerikler kullanmasıyla tanınıyor. Dünyanın dört bir yanında şifalı olarak bilinen bitkilerin bileşimi ile hazırlanan NUXE ürünlerinin doğal içerik oranı ortalama %80 olarak belirtiliyor. Bu içeriğin büyük bir kısmını ise yararları marka tarafından keşfedilen bitkiler oluşturuyor. Güvenlik ve güzellik kavramlarını bir arada düşünen NUXE, ürünlerinde renklendirici madde, hayvansal katkı maddesi ve zararlı maddeler bulundurmamaya büyük önem gösteriyor.



NUXE SERUM MERVEILLANCE


Yerleşik Kırışıklık Çizgileri için Bakım Serumu

35 yaş ve üstü bayanlarda yerleşik kırışıklık çizgilerinin doldurulması, düzleştirilmesi ve gerdirilmesi için anında etkilidir. Tüm cilt tipleri için uygundur. %83 Oranında doğal içerikten oluşur ve yerleşik kırışıklık çizgilerinin sayısının, uzunluğunun ve alanının azaltılmasında klinik olarak etkisi onaylanmıştır. Tüm yüz ve göz çevresine uygulanabilir.

Fiyatı: (30ml) 95TL


NUXE CREME MERVEILLANCE

Yerleşik Kırışıklık Çizgileri için Bakım Kremi


35 yaş ve üstü bayanlarda yerleşik kırışıklık çizgilerinin doldurulması, düzleştirilmesi ve gerdirilmesi için anında etkilidir. %76 Oranında doğal içerikten oluşur ve yerleşik kırışıklık çizgilerinin sayısının, uzunluğunun ve alanının azaltılmasında klinik olarak etkisi onaylanmıştır. Normal ve kuru ciltler için uygundur. Sabah ve/veya akşam temizlenmiş yüz ve boyun bölgesine uygulanması önerilir.

Fiyatı: (50ml) 88TL


NUXE CREME MERVEILLANCE ENRICHIE

Yerleşik Kırışıklık Çizgileri için Yoğun Bakım Kremi


35 yaş ve üstü bayanlarda yerleşik kırışıklık çizgilerinin doldurulması, düzleştirilmesi ve gerdirilmesi için anında etkilidir. %72 Oranında doğal içerikten oluşur ve yerleşik kırışıklık çizgilerinin sayısının, uzunluğunun ve alanının azaltılmasında klinik olarak etkisi onaylanmıştır. Çok kuru ciltler için uygundur. Sabah ve/veya akşam temizlenmiş yüz ve boyun bölgesine uygulanması önerilir.

Fiyatı: (50ml) 88TL


NUXE FLUIDE MERVEILLANCE

Yerleşik Kırışıklık Çizgileri için Bakım Kremi


35 yaş ve üstü bayanlarda ki yerleşik kırışıklık çizgileri üzerinde doldurucu, düzleştirici ve dolgunlaştırıcı etki gösterir. %81 Oranında doğal içerikten oluşur ve yerleşik kırışıklık çizgilerinin sayısının, uzunluğunun ve alanının azaltılmasında klinik olarak etkisi onaylanmıştır. Normal ve karma ciltler için uygundur. Sabah ve/veya akşam temizlenmiş yüz ve boyun bölgesine uygulanması önerilir.

Fiyatı: (Pompalı Şişe 50ml) 88TL

Web: www.nuxe.com

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>