>

MODA - STİL

FitFlop ile her adımda egzersiz yapmaya hazır mısınız?

FlitFlop ile daha sıkı kalçalar, daha güzel bacaklar…
 
   
 
 
     

Biçimli bacaklar ve sıkı kalçalara sahip olmak istiyorsunuz ama spor yapmaya vaktiniz mi yok?İşte FitFlop yaratıcılarının çıkış noktası da bu. FitFlop'un yaratıcısı Marcia Kilgora, her adımda bacak kaslarını güçlendiren, çok rahat ve aynı zamanda çok şık duran sandaletler tasarlayarak bu fikri ayağımıza getirmeyi başardı.

Microwobbleboard Teknolojisi'ne sahip FitFlop, Londra'nın ünlü üniversitelerinden South Bank'ta, biyomekanik uzmanı Dr. David Cook ve Darren James'in çalışmalarıyla iki yılı aşkın sürede geliştirildi.FLITFLOP ILE DAHA SIKI KALÇALAR, DAHA GÜZEL BACAKLAR…

Bu eşsiz teknoloji özel bir orta taban ile her adımda kalça ve bacak kaslarını harekete geçirir ve egzersiz etkisine sahiptir. Üstelik topuk ve ön kısmındaki farklı dokular sayesinde basıncı azaltır, Böylece ayak ağrıları geçmişte kalır. FitFlop'un ince ve yumuşak parmak arasıyla bulutların üzerinde yürüdüğünüzü hissedersiniz. Üstelik Mikrofiber şeritleri ve %100 deri bantlarıyla bir sandaletin sunduğu rahatlığı fazlasıyla yaşarsınız.

Kısacası FitFlop ile kaslarınızı harekete geçirir, sıkı kalçalara sahip olur, sırtınızdaki gerilmeleri azaltır, ayak ağrılarınızdan kurtulur ve şıklığı ile tüm dikkatleri üzerinize çekersiniz. Fitflop’un mucizevi sandaletlerine new balance ve cho mağazalarında ulaşabilirsiniz.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>