>

MODA - STİL

Flufié Bu Kış da İçinizi Isıtsın!

Soğuk havaların kendini göstermeye başlaması ile kışlık kıyafetler de dolaptaki yerlerini almaya başladı.
 
   
 
 
     

Stilinize her mevsim eşlik edebilecek özel ürünleri ve tüm kombinlerinize uyacak renkleriyle Flufié’nin yastık botları, atkıları ve pofuduk çantaları bu kış da içinizi ısıtmaya hazır!

Geçtiğimiz yıl yastık botlarla moda dünyasına hızlı bir giriş yapan Flufié, başta sonbahar ve kış olmak üzere tüm mevsimlerde kullanıma uyum sağlayabilecek şekilde tasarlandı. Rahatlık trendine şık bir yorum katan tasarımlarıyla Flufié, bu kış da kombinlerinizin tamamlayıcısı olacak. Ayağınızın şeklini alan memory foam özellikli iç tabanı sayesinde ultra rahat yastık botlar, yanınıza almak istediğiniz tüm eşyaların sığabileceği büyüklükteki hafif çantaları ve şıklığınızdan taviz vermeyeceğiniz pofuduk atkıları sayesinde artık çabasız şıklığa ulaşabileceksiniz.İç Dünyanızı Flufié ile Dışa Vurun

Geri dönüştürülmüş kaz tüyünün fazla nemi emen ve kullanılmadığında geri bırakan higroskopi özelliği sayesinde Flufié yastık botlar, soğuk kış günlerine huzur getiriyor. Kendine has bir ruhu ve kişiliği olan Flufié yastık botlar ve çantalar sayesinde dışarıdan bakan herkese kişiliğinize dair ipuçları sunabilirsiniz. Eşsiz tasarımı ve rahatlığı ile tüm kıyafetlerinize Flufié’ler eşlik etsin isteyeceksiniz. Çanta ve yastık botlardaki 9 farklı renk seçeneği ise tam bu noktada yardımınıza koşarak işlevselliğini ortaya koyacak.

Ev Sıcaklığında Hissettiren Flufié Atkılar

Soğuk havalarla birlikte sıcak yataklardan çıkmanın kabusa dönüştüğü kış ayları gözünüzü korkutmasın. Hem kadınların hem de erkeklerin severek kullanacağı ikonik Flufié atkılar, tüm gün yastığınızla geziyormuşsunuz hissi yaratacak. Özgün ruhunuzu Flufié’nin modern çizgileriyle süslerken, Flufié’lerinizi bütün kış üzerinizden çıkarmak istemeyeceksiniz. İster en şık kombininizle iş yerinize, ister hafta sonu arkadaşlarınızla kahve içmeye ya da kısa bir yürüyüşe gidiyor olun Harvest Gold, Jet Black, Navy Blue, Ghost White, Sand Beige, Sonic Silver, Red, Antique Red ve Khaki olmak üzere 9 farklı renk seçeneğiyle Flufié atkılar tamamlayıcınız olacak.


 

Etiketler: Flufié , Kış, moda, kadın
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>