>

AŞK - CİNSELLİK

Erkeklerin Sırlarıyla Yüzleşmeye Hazır Mısınız?

Erkek arkadaşınız sırlarını itiraf ederken sakin olun ve sabırlı davranın.
 
   
 
 
     

Erkek arkadaşınız sırlarını itiraf ederken sakin olun ve sabırlı davranın. Bunun zor olduğunu biliyoruz üstesinden gelmeniz için uzmanlara danıştık. İpuçlarımız sayesinde sevgilinizin telefonunu kırmamayı öğrenebilirsiniz.

ERKEK ARKADAŞINIZ CİDDİ ENFEKSİYONLARA YOL AÇABİLECEK BİR VİRÜS TAŞIYOR VE BU YÜZDEN HÂLÂ İLİŞKİYE GİREMEDİNİZ

Bu konu, sizin düşündüğünüz gibi bir anlam ifade etmeyebilir. İnsanlar cinsel İlişki yoluyla bulaşan hastalıklar denildiği zaman hemen rastgele cinsel ilişkiye girilmiş olduğunu düşünür. Yanlış bir karar, o hatanın bedelini hayat boyu çekmeye sebep olabilir. Bunu gizlediği için erkek arkadaşınıza kızgın olabilirsiniz, ama unutmayın ki sizi korunmasız bırakmamak için bunu size söylüyor. Ayrıca bu açıklamanın onun için hiç de kolay olmadığını göz önünde bulundurun. Büyük bir olasılıkla sizin onu terk edeceğinize ihtimal veriyor ve kendini korunmasız, utangaç ve tedirgin hissediyor...

KENDİNİ BULMAK İÇİN ÇALIŞTIĞI YERDEN İSTİFA ETMEK İSTİYOR

Tam olarak ne yapmak istiyor? Ona açıkça fikirlerini sorun ve hayatındaki bu değişikliğin ilişkinizi nasıl etkileyeceğini konuşun. Ne yapmak istediği konusunda belirsiz ya da geleceği hakkında bir fikri yoksa endişelenmek için tam vakti. Kendini bulmaya çalışması, bütün gün pes oynayıp, iyice çocuklaşmasını gerektirmiyor. Erkek arkadaşınız hem hayallerindeki ‘O’na kavuşmalı, hem de hayatını bir düzene sokmalı… Eğer ortak geliriniz bir düşüş içerisindeyse, kendi ihtiyaçlarınızı da göz önünde tutarak, oturup geleceğe dair ortak bir plan yapmalısınız. Evinizin daha düşük sermaye ile nasıl işleyeceğini planlayın.

ERKEK ARKADAŞINIZ FİKRİNİ DEĞİŞTİRDİ VE ÇOCUK SAHİBİ OLMAK İSTEMİYOR


Bu karar ani bir hayal kırıklığı yaratabilir. Çok net bir fikir olduğundan, bu kararın tartışmaya pek de açık olmadığını anlamak önemlidir. Kariyeri, yaşayacağınız yer ya da nereye tatile gideceğiniz hakkındaki kararlar pek de hayatınızın akışınızı değiştirecek bir etki yaratmazken, çocuk sahibi olmak geriye dönüşü mümkün olmayan bir karardır. Eğer çocuk sahibi olmak, sizin için hayati bir zorunluluk taşıyorsa, partnerinizin bir şekilde kararını değiştirmesini dilemekten başka çareniz yok gibi. Onun dışında, sizinle baş başa bir gelecek hayal etmiş olabileceği noktasını da aklınızdan çıkarıp, aklınıza kötü düşüncelerin yerleşmesini sağlamayın.

SİZİNLE BİRLİKTE OLMADAN ÖNCE EN İYİ KIZ ARKADAŞIYLA YATTI

Peki, ama bunu neden şimdi söyleme ihtiyacı hissetti? Eğer onu bir şekilde sorgulamadıysanız, bu itiraf sizin açınızdan biraz yaralayıcı ve ağır olabilir. Bu tip açıklamaların ne ilişkinizi derinleştirici ne de iyileştirici özelliği vardır. Bu itirafı neden yaptığı hakkında mantıklı bir açıklama yapamazsa, köşeye sıkıştıran sorular sorun. Önceki kız arkadaşıyla ilişkisi ne zaman başladı? Seksten sonra bir daha yatmaya yeltendi mi? Önceki kız arkadaşına ya da herhangi birisine karşı hâlâ derin duygular besliyor mu? Kıskançlıklarla dolu bir geçmişiniz olmadığını göz önünde bulundurursak, bütün gücünüzle cevaplarını irdeleyin. Hislerinize güvenin ve gerçek ne kadar acı da olsa bunu kabullenin. Her şeyin sonunda, ilişkinin neresinde olduğunuzu açıkça göreceksiniz.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>