>

MODA - STİL

Gamze Saraçoğlu İnci Deri İçin Hazırladığı Koleksiyon

Şehirli kadını baştan çıkarıyor!
 
   
 
 
     

İnci Deri’nin İlkbahar - Yaz koleksiyonu’nda ünlü tasarımcı “Gamze Saraçoğlu” rüzgarı esiyor…Ünlü tasarımcı Gamze Saraçoğlu, bir ilke imza atıyor ve İnci Deri için çok özel ürünler tasarlıyor. Özellikle ayakkabının bir kıyafeti tamamlayan en önemli parça olmasından yola çıkarak, yıllarca tasarladığı çok özel kıyafetlere ayakkabı, çanta, kemer tasarımını da ekliyor ve bu alandaki başarısını İnci Deri ile gözler önüne seriyor.

Kendine güvenen, güçlü, şehirli ve modern kadınlara hitap eden İnci Deri’nin Gamze Saraçoğlu koleksiyonu, yüksek ökçeli, şıklığın ve zarafetin ön planda tutulduğu 16 modelden oluşuyor. Sezon dinamikleri göz önünde bulundurularak, şıklığına özen gösteren kadınlar için hazırlanan, az sayıda üretilerek sadece belirli mağazalarda satışa sunulacak Gamze Saraçoğlu imzalı ürünlere, 15 Nisan itibariyle sahip olabilirsiniz.Ayakkabı tasarlamanın her zaman hayallerinde yer aldığını ve İnci Deri’den böyle bir teklif geldiğinde hiç tereddüt etmeden kabul ettiğini söyleyen Gamze Saraçoğlu, “İnci Deri uzun zamandır birlikte çalıştığım bir marka, defilelerimin de ayakkabı sponsoru. Bu işbirliği ile hem mesleğimde bir ilki yaşamaktan hem de İnci Deri ile birlikteliğimizi farklı bir alana taşımaktan dolayı çok mutluyum. İnci Deri gibi Türkiye’de bu işin öncüsü olan bir marka ile bir arada olmaktan büyük heyecan duyuyorum” diyerek ne giyerseniz giyin bütün dikkatler ayağınızda toplanacak sözleriyle de büyük iddiasını ortaya koyuyor.İLHAM KAYNAĞI; GÜÇLÜ KADIN…

İnci Deri için ayakkabı tasarlarken en az kıyafet tasarlamak kadar keyif aldığını belirten Saraçoğlu, kıyafet ve ayakkabı tasarlamanın ortak olduğu kadar teknik anlamda farklı noktalarının da bulunduğunu belirtiyor. İlham kaynağını kendine güvenen, güçlü, modern ve şehirli kadınlardan aldığını vurgulayan Saraçoğlu ayakkabının her kadın için vazgeçilmez olduğunu söylüyor.

ÖZEL KOLEKSİYONA ÖZEL DERİ…

İnci Deri, Gamze Saraçoğlu koleksiyonu için tamamen özel bir deri, baskı ve kalıp çalışması uygularken tasarıma verdiği özeni de gözler önüne seriyor. 16 modellik farklı renk alternatifleriyle oluşturulan koleksiyonda, vizon, taba, saks, siklemen, pudra, siyah, kırmızı renkler hakim.Gamze Saraçoğlu’nun tasarımcı kimliği, İnci Deri kalitesi bir araya geliyor ve şehirli kadının beğenisine sunuluyor.
 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>