>

GÜZELLİK

AVON Solutions Hydra Beyond Yosundan Gelen Yoğun Nemlendirme ve Koruma

Soğuk kış günlerinde kuruyan cildin susuzluğunu Solutions Hydra Beyond serisi ile gideriyor.
 
   
 
 
     

Kuru ve hassas ciltler için nemlendirmenin ötesinde bir seçenek olan Solutions Hydra Beyond Nemlendirici Losyon SPF15, Nemlendirici Göz Çevresi Kremi, Yoğun Nemlendirici Krem ve Nemlendiren Temizleyici, cilde besleyici bakım da yapıyor.

Kış soğukları özellikle kuru ve hassas cildi olanları olumsuz etkiliyor. Türkiye’nin bir numaralı kozmetik markası AVON*, Solutions Hydra Beyond serisi ile kışın soğuk günlerinde kuru ve hassas ciltler için yoğun nemlendirme olanağı sağlıyor.

Avon Solutions Hydra Beyond’un Deniz Yosunu Kompleksi, Baltık Denizi’nden elde edilen besleyici yosun içeriyor. Yosunun nemi hapseden özelliği sayesinde cildi yoğun şekilde nemlendiriyor, cilt nemini uzun süre koruyor. Solutions Hydra Beyond serisindeki ürünler cildi ekstra nemlendirirken besleyici bakım da yapıyor.

Cildin maksimum nemlendirme ve koruma kaynağı Solutions Hydra Beyond Nemlendirici Losyon SPF15, cilt yüzeyinin nemini uygulandığı anda yüzde 260’a varan oranda arttırıyor**. Solutions Hydra Beyond Yoğun Nemlendirici Krem, cildin doğal nemlendirme bariyerini güçlendirmeye yardımcı oluyor ve nemlendirici etkisi 48 saate kadar devam ediyor***.

Kuru ve hassas ciltlerin bakımı Solutions Hydra Beyond Nemlendirici Göz Çevresi Kremi ve Nemlendiren Temizleyici ile tamamlanıyor.

ÜSTELİK 9,90 TL’DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA...

Solutions Hydra Beyond Nemlendirici Losyon SPF15, 50 ml, 9,90 TL.
Solutions Hydra Beyond Yoğun Nemlendirici Krem, 50 ml, 9,90 TL.
Solutions Hydra Beyond Nemlendirici Göz Çevresi Kremi, 15 ml, 25,00 TL.
Solutions Hydra Beyond Nemlendiren Temizleyici, 150 ml, 17,00 TL

*Euromonitor 2011 Türkiye toplam Kozmetik Sektörü raporlarına göre.
**30 panelist 512-029 sayılı Klinik Çalışma
***24 panelist, S11-82B say6 günlük Klinik Çalışma

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>