>

POPÜLER MEKANLAR

Eğlencenin Raffles Hali: Long Bar Live Geceleri Başladı!

Dillere destan kokteylleri ve büyüleyici atmosferiyle Raffles İstanbul’un çok sevilen mekanı Long Bar, şimdi eğlencenin şehirdeki vazgeçilmez oluyor.
 
   
 
 
     

Misafirlerini “Long Bar Live” konseptiyle, canlı müzik ve Raffles mutfağının nefis lezzetleri eşliğinde unutulmaz anları paylaşmaya davet ediyor. Sevilen müzisyenler özgün tarzları ve keyifli sahneleriyle eğlenceyi zirveye taşırken, misafirlerini duygusal lüks ile sarmalayan Raffles İstanbul’un her zamanki eşsiz özeni, geceyi özel kılıyor.

Modern cazibesi, mükemmel konumu ve misafirlerine unutulmaz deneyimler yaşatan özeniyle Raffles İstanbul, şimdi “Long Bar Live” gecelerinde misafirlerini eşsiz anları paylaşmaya davet ediyor. Long Bar Live’da her hafta, latin, caz, R&B ve pop gibi farklı müzik tarzlarının en iyilerine imza atan müzisyenler kusursuz sahneleriyle eğlenceyi zirveye taşıyor. 13 Ocak’ta Bora Öztoprak ile başlayan programda, Solanch, Emir Ersoy & Orkestrası ile Yeni Türkü, Ocak ayı boyunca Long Bar misafirleriyle buluşacak müzisyenler arasında yer alıyor.

Akşam saat 21.30’u gösterdiğinde başlayan “Long Bar Live” keyfi yemekli ve yemeksiz seçenekleri ile tercih edilebiliyor. Oturmalı düzende veya ayakta bistro düzeninde eğlenceye katılmak mümkün oluyor. Zengin meze ve sıcaklar, peynir seçenekleri ve meyvelerin yer aldığı programa özel oluşturulan menü ile, “Long Bar Live” gece boyunca hem kulağa ve göze hem de damağa hitap eden, bütünüyle unutulmaz bir deneyime dönüşüyor.

Biletler Biletix ve Whatsapp Business Line’dan alınabiliyor.

Raffles İstanbul Long Bar Live Programı
18 Ocak - Solanch - 21:30
20 Ocak - Emir Ersoy & Orkestrası - 21:30
27 Ocak - Yeni Türkü - 21:30 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>