>

MODA - STİL

Gelin Damat Fashion Day 7- 8 Nisan`da Çırağan`da Gerçekleşiyor

Gelin Damat Dergisi bünyesinde imtiyaz sahibi Ferhat Muğurtay organizatörlüğünde düzenlenen " 5. Gelin Damat Fashion Day 2021 " Avrupa`nın en büyük gelinlik defilesine hazırlanıyor.
 
   
 
 
     

7 - 8 Nisan tarihinde İstanbul Çırağan Sarayı'nda gerçekleşecek defilede İvana Sert, Özlem Yıldız, WilmaElles, Ece Gürsel , Gözde Mukavelat, Tuğba Özay, Elif Ece Uzun, Günay Museyeva ile birlikte 49 manken podyuma çıkacak.

51 modacıdan toplamda 210 model gelinliğinin sergileneceği defilenin koreografisini Fatih Ömercikoğlu üstlenecek. Evlilikmarket.com ana sponsorluğunda, ünlü sunucular Müge Uzel ve Burak Törün’ün sunumlarıyla renklenecek olan Gelin Damat Fashion Day, Altıer Academy backstage sponsorluğu ve Line Diamond takı sponsorluğunda gerçekleşiyor. Evlenecek çiftlere ve sektör profesyonellerine açık olan etkinlikte pandemi tedbirleri en üst derecede uygulanacak. Sınırlı sayıdaki ziyaretçi kabul edilecek etkinlik www.gelindamat.com adresinden hes kodu ile kayıt yapılacak.

Muğurtay yaptığı açıklamada. " Pandemi sürecinde durmak yerine daha hızlı ve sağlam adımlarla ilerliyoruz. Dergimizin 17. Gelin Damat Fashion Day'in 5. yılında Avrupa'nın en büyük gelinlik defilesini hazırlıyoruz. Bunu gelinlik modasına yön veren 51 modacı ile birlikte gerçekleştiriyoruz.Üretim çalışmaları bir yıl süren çok özel 210 gelinlik tasarımını ülkemize ve dünyaya sunacağız " dedi.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>