>

MODA - STİL

Genç modanın yeni ikonu

Britneay Spears, Christina Aguilera gibi ünlülerin tercihi olan marka, ışıltılı ve çekici koleksiyonuyla gençlerin yeni gözdesi. Modelleri görmek için tıklayın!
 
   
 
 
     
Dünyaca ünlü Amerikan markası Skechers’ın 2004 kış koleksiyonunda yer alan deri ve nubuk hammaddeli, şık spor ayakkabılar ayaklarınıza renkli, sıcak ve neşeli bir dünya getiriyor.

Dansa dayanıklı, yürümek için ideal, hem renkli hem de şık.. Son yılların en gözde spor ayakkabı markası Skechers, farklı tasarımları ile ayaktaki moda anlayışını değiştiriyor..

Britneay Spears, Christina Aguilera gibi ünlülerin tercihi olan marka, dansa davet eden ışıltılı ve çekici koleksiyonuyla gençlerin yeni gözdesi oluyor. Farklı ve şık bir görünümün yanı sıra Skechers’la; kaymayı önleyen özel tabanları sayesinde karda ya da yağmurlu günlerde, hava koşullarının tüm olumsuzluğuna rağmen rahat hareket etme serbestisi kazanacaksınız.Düz renk tasarımların yanı sıra farkı iki rengin bir araya getirilmesiyle yaratılan enerjik modeller, tek renk klasikliğinden sıyrılmak isteyenler için ideal. Skechers’da düz renk üzerine tamamen parlak renkli bağcıklarla hareketlendirilen modellerin de yer aldığı koleksiyon, modada genç çizgi takipçisi olanları etkisi altına alıyor. Skechers modellerini tüm Flo Shoe Store mağazalarından ve Türkiye genelindeki seçkin Skechers satış noktalarından satın alabilirsiniz.Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>