>

DİĞER HABERLER

Üç etkili diyet ürünü!

Kadınların en büyük sorunları olan selülit, karın şişkinlikleri ve genel anlamda hızlı kilo alma ilk kez üç etkili bir ürün sayesinde sorun olmaktan çıkıyor.
 
   
 
 
     
Ürün %100 bitki içeriği ile son derece etkili bir çözüm.
Pharmalife Italia Labarotuvarlarında geliştirilen ürün bu alanda büyük bir çığır açacağa benziyor.Doğal bitkisel içeriği ile, ilk kez bu kadar etkili ve komple bir çözüm sunuluyor.
 
Özünde bulunan bağzı bitkiler:

Yaban mersini kökü: Bağ doku üzerinde ötrofik etki gösterir.Selülitten kaynaklanan estetik cilt bozukluğu durumunu yok etmede etkilidir.

Centella asiatica(Gutu Kola): Kafein ve katekolin açısından zengin yeşil çay ekstresi insan bünyesi üzerinde 24saat boyunca ısı üretimi ve lipitlerin oksidasyonu yoluyla enerji harcamasını harekete geçirir.
Katekolin: Son zamanlarda adından sıkça bahsedilen yeşil çay yapraklarından elde edilmiş ve ismi Pharmalife tarafından alnmış katekolin ekstresi.E Vitamini katkısı: Hücreleri koruyucu etki gösterir.

Ayrıca at kestanesi, kayın ağacıı, tavşan memesi ekstraları, karnıyarık otu, hinbida, rezene kuru ekstreleri, kalsiyum fosfat, böğürtlen aroması, ananas ve elma aroması içerir.
 
Manken Gizem Özdilli, bir yıldır vücudunun formunu bu ürün ile sağlıyor. Yaptığı İtalya seyahatinde Alessandro ile tanışıp ürünü kullanmaya başlayan Gizem, bu tanışıklıktan dolayı ürünün tanıtımını yapmaktan da ayrıca mutlu olduğunu söyledi..
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>