>

MODA - STİL

Genç ve dinamik yeni bir marka

Cool olmakta Diesel’den aşağı kalmayan ve “Her gün en azından 55 saniye yaşayın” sloganı ile yola çıkan metropol gençlerinin markası 55DSL artık Türkiye’de…
 
   
 
 
     
55DSL’in tasarımlarında snowboard, sörf,kaykay gibi spor dalları ile müzik ve internet gibi gençlerin hayata bakış açılarını şekillendiren etkenler esin kaynağı olarak kullanılıyor.

Diesel’in yeni markası 55DSL’in Türkiye’deki lansmanı geçtiğimiz ay seçkin bir davetli grubunun katıldığı, markanın felsefesini yansıtan etkileyici kaykay showla Antalya’da gerçekleşti.

Modayla şehir kültürü arasında köprü kuran 55DSL, tasarımlarıyla özellikle adrenalin sporlarına, aynı zamanda şehir yaşamına ve aktif bir sosyal hayata ilgi duyan yirmili yaşlarının başındaki gençlere hitap ediyor.

55DSL BY DIESEL yeni sezon erkek ve kadın koleksiyonundaki ana özellik; farklı detaylarla göze çarpan, sportif ve modern görüntülü klasik kesimler… Koleksiyona hakim olan askeri yeşil, mavi, pembe ve nötr renkleri ile elektrik mavisi ve turuncu tezatlık oluşturuyor.

Her gün en azından 55 saniye yaşayan gençlere; 55DSL...

55DSL bayan koleksiyonunda, vücut şeklini alan ince ve transparan kumaşlarla yaratılan büyüleyici görüntü, kadınsı bir genç kızlığı vurguluyor. İri çiçek desenleri, motifli elbise ve etekler, baskılı t-shirtler, süper mini poplin şortlar ve klasik bermudalar koleksiyonda göz dolduran tasarımlar arasında.

Erkek koleksiyonunda ise, askeri pamuklu kumaşlar ve naylon malzemeler kullanılıyor. 55DSL ruhunu yansıtan baskılı gömlekler, çarpıcı kesimlerdeki ceketler ve eğlenceli tasarımlarla hazırlanan plaj kıyafetleri koleksiyonunun dinamik yapısını ortaya koyuyor.

GÖRSELLERİ BÜYÜTMEK İÇİN FOTOĞRAFLARIN ÜZERLERİNE TIKLAYIN...
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>