>

MODA - STİL

Gezgin Cacharel Ruhunu Yansıtmak Için Nihat Odabaşı Amsterdam Sokaklarında

Cacharel yeni koleksiyon çekimi...
 
   
 
 
     

Gezgin ve stil sahibi erkeğin markası Cacharel, yeni koleksiyon çekimini tarihi köklerini korurken, modern kültürü de bünyesine almayı başaran ve bir gezginin isteyebileceği her şeyi sunan Amsterdam’da Nihat Odabaşı ile gerçekleştirdi.

Markanın çekim serüvenine eşlik eden ünlü Kanadalı model Jislain Duval objektif karşısına geçti. Cacharel erkeğinin seyahat güncesi özgün kombinlerle anlatılırken, Amsterdam sokaklarını Cacharel’in bu sezon ön plana çıkacak ürünleri renklendirdi. Sıcak ve sempatik tavırlarıyla dikkat çeken ünlü model, çekimi izleyenler tarafından beğeni topladı.
Günümüzün stil sahibi, yaşamı seven, yeniliklere açık, dünyaya duyarlı ve seyahat tutkunu Cacharel erkeği,Amsterdam keşfedilmesi gereken tüm sokaklarını, müzelerini, otellerini ve değişik dokularını keşfetti. Bu keyifli seyahat, Nihat Odabaşı’nın orijinal kareleriyle buluştu. Yeni sezon çekimi Amsterdam’ın sanatla estetiği buluşturduğu ünlülerin tercihi olarak anılan Andaz Oteli, Hollanda’nın ulusal müzesi Rijksmuseum, ünlü Dam Meydanı, kanalları ve daha birçok özel mekanda çekildi.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>