>

RÖPORTAJ

2024’te "COVID 19" bitecek!

Duru görümü ile kişisel gelişim ve astroloji danışmanı olarak servis veren "Emine Akkaya" ile Cosmoturk’e özel Corona sürecinden yılın geride kalan zamanında burçların neyi beklediğine dair sohbetimizde çok sarsıcı cevaplar aldık.
 
   
 
 
     

Korona süreci nasıl devam edecek? Bu virüs nasıl bitecek?

2024 yılına kadar bu süreç devam edecek. Bizler 3. Dalga olarak adlandırıyoruz ancak sürecin daha başındayız. Türkiye ve Dünya 2024 gelmeden mutasyonlar artarak devam edecek. Hatırlarsanız daha önce de söylemiştim. Dünyada ölmesi gereken insanları henüz yok edemediler. O yüzden süreç devam ediyor. Dünya ekonomik olarak sarsılmaya devam edecek. Açlık ve işsizlik artarak devam edecek. Dünya genelin de ayaklanmalar, yürüyüşler ve isyanlar ön planda olacak. 2023 Türkiye için doğru ancak 2024’te Korona Türkiye’yi yavaş yavaş terkecedecek.

Yatırım araçları nasıl değer bulacak?

Dolar ve altın yatırımları mayısta ve yıl sonuna kadar çıkacak. Kripto paralar ses getirmeye devam edecek. Temelleri sağlam atılsa hacmi daha da yüksek olacak ancak değeri maalesef anlaşılmıyor ama anlaşılacak zaman gerekiyor. Dünya digital sisteme geçiyor görmezden gelemeyiz.

Değişen dünyada yeni iş alanları hangi meslekler olacak?


Yeni iş trendleri Kodlama Mühendisliği, Gıda ve Tarım Sektörü çok ön planda olacak. Robotik ve yapay zeka ön plana geçeceği için işsizlşik artacak sonucunda insanlar hep sokağa dökülecek.

Türkiye’deki seçimler için ne diyorsunuz?


2021’de erken seçim rüzgarları esecek. Sürpriz lider bekliyorum.

Türkiye kendi aşısını üretecek mi?


Türkiye aşı konusunda çok başarılı olamayacak. Destek Rusya’dan gelecek.

Ülkemizi kısa vadede neler bekliyor?

Türkiye Belediyeler konusunda çatışma yaşayacak. Özellikle İstanbul ile ilgili. Ankara Büyük Şehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş sürpriz bir aday olarak kendisini göreceğiz. Erken seçim rüzgarı çok kuvvetli esecek. Sınırlar da askeri gerilim hissedeceğiz. Kıbrıs ortada kalacak. Türkiye ve Yunanistan gerilimi tırmanacak. Dünyayı Covid değil açlık bitirecek.

Yılın geri kalan zamanı için burçları değerlendirirsek neler söylersin bize?

KOÇ BURCU
Kariyer hayatınızda yenilikler sizi bekliyor. İş ve para konularında şanslı bir 2021 olacak. Hayalinizdeki araba bu yıl sizin Ayrıca aşk hayatınız da renkleniyor bekar koçlar bu durum değişebilir.

BOĞA BURCU

Değişime direnmeye devam ederseniz zor bir 2021 sizi bekliyor. Özellikle ilişkiniz ve kariyeriniz zarar görebilir. Artık yeni bir düzen var uyumlanırsanız şans da sizden yana olacak.

İKİZLER BURCU
Hayatınızdaki olumsuzluklar geride kalıyor. Çok istediginiz ve planladığınız şeyler icin 2021 de şanslı olacaksınız ,çabaladığınız her konuda ödüller sizi bekliyor.

YENGEÇ BURCU
İstekleriniz yılın ikinci yarısında gerçekleşmeye baslayacak.. Bekar yengeçler bekledikleri aşkı yakalayacaklar. 2021 de Kedisiyle barışan ve yenilenen bir yengeç olacaksınız.

ASLAN BURCU

Kararlarınızı uygulayabileceğiniz güzel bir 2021sizi bekliyor. Parasal kaynaklarınız genişleyecek. Yılın ikinci yarısı yeni bir gayrimenkul sahibi olabilirsiniz.

BAŞAK BURCU
Uzun zamandır beklediğiniz parasal kaynağa 2021 yılı itibariyle kavuşacaksınız. Çocuk sahibi olmak isteyen başakları müjdeli haberler bekliyor. Yılın ikinci yarısı yurtdışı is teklifleri yada terfi gelişmeleri yasayabilirsiniz.

TERAZİ BURCU
2021 yılının ilk yarısı yakaladığınız şansı doğru kullanırsanız sizin için dönüm noktası olacak gelişmeler yaşayacaksınız. Kırgınlıkların geride kalacağı bir yıl sizi bekliyor.

AKREP BURCU

Sizin için şanslı günler 2021 'nin ikinci yarısı yüzünüzü güldürecek. Akademik konularda değişimler ve uzun zamandır yapmak istediğiniz yatırımlar için güzel fırsatlar yakalayacaksınız.

YAY BURCU
Maddi konularda verimli bir 2021 yılı sizleri bekliyor sevgili yaylar.. İlişkiler konusunda güzel gelişmeler yaşayacaksınız eş ve arkadaş konularında yaşadığınız gerginlikler geride kalıyor. isteklerinizi gerçeklestirebileceğiniz bir yıl sizi bekliyor.

OĞLAK BURCU
Yaşadınız zorluklar ve verdiğiniz imtihanlar geride kalıyor sevgili oğlaklar.. Para kaynaklarınız genişleyecek aynı zamanda kariyer konusunda da şanslı bir yıl olacak 2021... doğru değerlendirirseniz birçok fırsat yakalayabilirsiniz.

KOVA BURCU
Gökyüzünde başlayan yenilenme ve yeni düzen, ihtiyaciniz olan tüm kaynakları emrinize veriyor.. Kendinizden başlayarak hayatınızı değiştirecek ve yenileneceksiniz ayrıca güzel bir is yada proje teklifi ile güzel bir başlangıç yapabilirsiniz.

BALIK BURCU
Sizi saran karamsar havadan kurtulup kara bulutları dağıtırsanız yeni fırsatlar sunacak güzel bir 2021 sizi bekliyor olacak. Yılın ikinci yarısı sürpriz haberler ve gelişmeler yaşayabilirsiniz. Şehir değişikliği yada yurtdışına yerleşme konusunda ani bir gelişme yaşayabilirsiniz.


Röportaj: Hakan Varol
 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>