>

MODA - STİL

Goldaş “Dark Koleksiyonu”

Koleksiyonun en belirleyici özelliği asaletin, saflığın ve romantizmin sembollerinin altınla bütünleşip şık tasarımlarda bir araya gelmesi…
 
   
 
 
     
Goldaş “Dark Koleksiyonu”

Bu kış moda dünyası klasiğin rengi siyahın hakimiyeti altında. Mağrur ve mesafeli duruşuna karşın siyah, tüm renklerle ve özellikle beyazla oluşturduğu uyumlu birliktelik ile renklerin vazgeçilmezi. Takıda estetiğin farkını yansıtan tasarımlara imza atan Goldaş’ın, bu birliktelikten yola çıkarak hazırladığı ‘Dark Koleksiyonu’, bu kışın rengi siyahı altınla buluşturuyor.


Gizemi, açığa çıkmamış sırları, dengeli kişiliği, tutkulu duyguları ve bilgeliği çağrıştıran siyah, yüzyıllardır asaletin ve ciddiyetin de temsilcisi. Kadın-erkek kutuplaşmasını dengeleyen, ilişkileri kuvvetlendiren özelliğiyle onix taşı ve siyah, zarafetle buluştuğu Dark Koleksiyonu’nda yeni bir yorum kazandı.


Gizemli görünmenin en güzel rengi siyahın ağırlıkta olduğu Dark Koleksiyonu’na onixin özgür ruhu hakim. Koleksiyonun en belirleyici özelliği asaletin, saflığın ve romantizmin sembollerinin altınla bütünleşip şık tasarımlarda bir araya gelmesi… Nazara karşı koruduğuna inanılan onix bitip tükenmek bilmeyen enerjiyi ve özgürlük duygusunu yansıtırken, saflık ve temizlik simgesi incinin beyazı koleksiyonu tamamlıyor.


Kolye ucu, bileklik, yüzük, küpe ve zincirli kolye formunda oluşturulan koleksiyon, ihtişamın ifadesi kadife gerdanlık tasarımlarla da kadınla bütünleşmeye hazır. Trendleri yakından takip etmek isteyen bayanlar, bu kış takı ve aksesuarlarınızı seçerken siyaha öncelik vermeye dikkat edin.


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>