>

MODA - STİL

Gucci’nin Yeni Reklam Filminin Başrol Oyuncusu: Sylvie

İkonik çantaları arasında başı çeken Sylvie için, yeni bir reklam kampanyasına imza attı.
 
   
 
 
     

Hollywood’un varlıklı ve şöhretli sakinlerinin yaşam tarzı uzun süredir film yapımcılarının merceği altında ve sinemanın bu janrı Gucci’nin de son kampanyasının ilham kaynağına dönüştü.

Fonunda, her iki yanında palmiyeler dizili güneşten kavrulmuş yollar, Rodeo Drive mağazaları, özel havuzlar ve surlarla çevrili villalar olan kampanya, Modaevi’nin moda tarihine parantez açan çantası Sylvie’yi merkezine oturtuyor.

Hollywood’un anne-kız ikililerinin arasındaki ilişkiye selam niteliği taşıyan kampanyanın spot ışıkları altında, pek çok ödüle layık görülen oyuncu Faye Dunaway ve onun kızını canlandıran Fransız şarkıcı, söz yazarı ve oyuncu SoKo var.

Dunaway’in karakteri; günlerini şoförlü limuziniyle oradan oraya götürülerek, imza dağıtarak, Rodeo Drive’da alışveriş yaparak, havuz kenarında uzanarak, tenis oynayarak ve lüks dolu bir serbesti içinde yaşayarak geçiriyor. Ve bu yaşam, çoğu zaman ona eşlik eden kızının gözünden aktarılıyor. Sahneleri paylaştıkları üçüncü karakterse, annenin yanından asla ayırmadığı Sylvie çantası. Film, annenin ailede, nesilden nesile geçen hazineyi sembolize eden bir armağan olarak, kızına bir Sylvie çanta hediye etmesiyle sonlanıyor.


 

Etiketler: Gucci, Sylvie, moda, kadın, Çanta
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>