>

MODA - STİL

Hakan Akkaya “Men in Black” Koleksiyonu

2013’de metropol erkeğini baştan yaratıyor!
 
   
 
 
     

Hakan Akkaya’nın İstanbul Fashion Week kapsamında, 13 Ekim Cumartesi günü düzenlenen defilesi büyük beğeni kazandı. İş, sanat ve moda dünyasından çok sayıda önemli konuğun katıldığı defileyi, İngiltere’den özel olarak gelen ünlü yönetmen Reg Traviss ve ekibi de izledi.

Hakan Akkaya’nın, ilk defa bu yıl katıldığı İstanbul Fashion Week kapsamında 13 Ekim Cumartesi günü saat 15:30’da Tophane Antrepo’da gerçekleşen defilesi büyük ilgi gördü.

Akkaya, ‘‘Men in Black’’ temasından yola çıkan hazırladığı 2013 İlkbahar / Yaz Koleksiyonu’nda, klasik ve smart casual olarak iki alt başlıkla ezber bozan tasarımlara imza attı.Sanat Yönetmenliğini ünlü moda fotoğrafçısı Jülide Güngör'ün, koreografisini Emre Çelik'in yaptığı, defile müziğini Doğuş Cihan'ın yaptığı, ses ve ışık STARAS tarafından yapılan defilenin podyumunda yerli ve yabancı 26 manken görev aldı.

Pastel tonlarda, yeşil, turuncu, mavi, bordo ceketler, bol kesim rahat pantolonlar, farklı kesimlerde gömleklerle bu yaz erkekler, Hakan Akkaya koleksiyonu ile iddialı bir şıklık sergileyecekler.

Yine davetlerin vazgeçilmez rengi siyahın hakim olduğu takımlar, smokinler Hakan Akkaya'nın sihirli dokunuşlarıyla bambaşka bir havaya bürünüp, fark yaratmak isteyenlere mükemmel alternatifler sunuyor.

Geçmişten günümüze klasikleşmiş kumaş ve dokuları bir araya getiren ve modern formları retro bir bakış açısıyla harmanlayan Hakan Akkaya, siyah payetlerle işlenmiş gömlekler ve kuyruklu smokin ceketler ile koleksiyonunun iddiasını ortaya koyuyor.
 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>