>

MODA - STİL

Hakan Akkaya Monaco Prensi 2. Albert`in Davetlisi Olarak “Bal Des Etoiles” Balosuna Katılıyor

Paris`te düzenlenecek balo en gözde sosyal sorumluluk davetleri arasında yer alıyor.
 
   
 
 
     

Hakan Akkaya, Monaco Prensesi Catherine Colonna de Stigliano ve onur komitesi tarafından Paris'te düzenlenen, Monaco Prensi 2. Albert'in başkanlığında düzenlenen ve dünya cemiyet hayatını bir araya getiren geleneksel sosyal sorumluk daveti “BAL DES ETOILES” Paris'e katılıyor.

Malta Şövalyeleri yararına düzenlenen ve dünya camiasını tek noktada toplayan “BAL DES ETOILES”'in seçkin davetlileri arasında ünlü tasarımcı Hakan Akkaya da var.

Paris'te düzenlenecek balo, dünyanın en gözde sosyal sorumluluk davetleri arasında yer alıyor ve her yıl görkemiyle dikkat çekiyor.

HAKAN AKKAYA HAKKINDA

Başarılı moda tasarım kariyeri boyunca Boyner Holding, Altınyıldız ve Sarar gibi sektörün öncü markalarının Tasarım Departman Yöneticiliğini üstlenen Hakan Akkaya, Nişantaşı'nda bulunan ofisinde kendi markasıyla “pret a porter ve haute couture”olarak adlandırılan şık hazır giyim koleksiyonları hazırlıyor.

HAKAN AKKAYA markasıyla kadın ve erkek kategorisinde kişiye özel koleksiyonlar tasarlayan Akkaya, aynı zamanda hazır giyim dünyasına sunduğu farklı dokunuşlarla sizi baştan yaratıyor.

Akkaya sihirli dokunuşlarıyla haftasonu giyeceğiniz spor ceketten smokine, iş kıyafetlerinden gece elbisesine kadar uzanan geniş ürün yelpazesiyle büyülüyor.

Pek çok ünlüyü giydiren Hakan Akkaya, 2012 yıılında Who's Next Paris ve Bread&Butter Berlin Fuarı'na erkek koleksiyonuna katılan ilk Türk tasarımcı oldu. Aynı zamanda 13 Ekim ve 15 Mart 2013 tarihlerinde düzenlenen Mercedes Benz Fashion Week'te Men in Black koleksiyonunda büyük ilgi gördü.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>