>

MODA - STİL

Moda Tasarımcısı Çiğdem Akın`dan Abiye Koleksiyon

2013 İlkbahar-Yaz abiye koleksiyonu...
 
   
 
 
     

20 yıldır moda sektöründe önemli başarılara ve işbirliklerine imza atan, 2004 yılında kendi kurduğu markasını, sezon öncesi hazırladığı koleksiyon çalışmalarıyla destekleyen Çiğdem Akın, 2013 İlkbahar – Yaz sezonununda abiye tasarımlarını ön plana çıkarıyor.

Sadelikten hoşlananların ilk tercihi olacak abiye koleksiyonunda; ince ipek şifonlar, uçuşan tüller kullanan Çiğdem Akın, tasarımlarıyla romantik akımın öncülüğünü yapıyor. Mezuniyet gününde kıyafetiyle fark yaratacak kızlar için doğadan esinlenerek hazırladığı, pastel tonlara eklenen tül detaylar ve asimetrik kesimler koleksiyonun önemli detaylarını oluşturuyor.
 Şık bir düğünün vazgeçilmezi olan abiyelerde deri ve tül tasarımlarını kullanan Çiğdem Akın, iddialı ve sofistike kadının vazgeçilmezi olacak.

Cigdem Akin 2013 Ilkbahar Yaz Koleksiyonu için tasarladığı, ADA koleksiyonuyla, doğadan alınan toprak tonlarını, denizden gelen marin tonlarını ve yeşili kullandığı renklere, organik ve ipekli dokular ekleyerek konfor ve zerafetin etkisini yansıtmaktadır. Koleksiyon da maskülen çizgiler ve feminen dokular yer almaktadır.Ulusal ve uluslararası platformda Türk moda sektörünü başarılı ile temsil eden Çiğdem Akın, başta İstanbul Fashion Week olmak üzere, çeşitli defilelerde koleksiyonlarıyla yer almış, sosyal sorumluluk projelerine tasarımlarıyla destek olmuştur.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>