>

GÜZELLİK

Yaz Sonrası Cilde Yerleşen Lekeler ve Düzensiz Cilt Tonu Kabusunuz Olmasın

Ducray Melascreen Eclat ile kesin çözüm...
 
   
 
 
     

Güneş ışınları, deniz suyu ve diğer faktörlerin de etkisiyle cildimizde oluşan lekelerden kurtulmak mümkün. Bu durum özellikle bayanların Sonbahar- Kış döneminde dermatoloğa başvurmalarına neden olmaktadır. Lekeler, kişinin estetiğini olumsuz yönde etkileyerek cilt kalitesini düşürmektedir. Dermatoglar daha çok yanak, alın, ve çenede görülen lekelerin tedavi edilebileceğini söylüyor.

Ducray Melascreen Eclat’ın içeriğinde bulunan iki sinerjik madde olan niasinamid’in melanin transferindeki blokasyonu ve C vitamininin soyucu nitelikteki asit etkisiyle kahverengi lekelerin tedavi edilmesi mümkün.

Ducray Laboratuarları, hiperpigmentasyon problemlerinde en çok rastlanan güneş lekeleri, yaşlanma lekeleri ve melasma problemlerinde veya tamamen cilt tonunu düzgün hale getirmek için kuru ciltlerde kullanılabilen Ducray Melascreen Eclat’ı öneriyor.

Ducray Melascreen Eclat ile düzensiz renk tonu ve cilt lekeleri son buluyor. Formülündeki SPF 15 güneşten korumaya da yardımcı oluyor. Tüm yüzünüze rahatlıkla kullanabileceğiniz Melascreen Eclat, içeriğindeki C vitamini etkisiyle yüzeyde oluşan dalgalı görüntüyü yok ederken, olası lekelerin de oluşmasını engelleyici özelliğe sahip. Antioksidan etkisiyle de, okside olmuş melaninlerin, yüzeyindeki aydınlanmanın sebebi de Melscreen Eclat.. Akışkan ve nemlendirici yapısıyla cilde canlılığını geri kazandırırken, matlaştırıcı ve emici pudralar açısından uygun bir zemin oluşturuyor.

Güneşin etkisinin devam ettiği aylarda akşam uygulanan ürüne destekleyici olarak, gündüz kullanım için Ducray Melascreen 50+ Emulsion ile gündüzleri de cilt lekeri ile mücadeleye devam edebilirsiniz. Her cilt tipi için rahatlıkla kullanabileceğiniz Melascreen Eclat ve Melascreen Emulsion ile yaz ve güneşten arda kalan cilt lekelerine kesin çözüm bulabilirsiniz.

✸Editör Tavsiyesi: Fransız ürünü olup, Sabah ve akşam bütün yüz, boyun ve ellerin üzerine uygulayabilirsiniz. Kısa bir süre kullanımda etkili çözüm alıcaksınız. PERAKENDE SATIŞ FİYATI: 40 ml - 85 TL

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>