>

MODA - STİL

Hakan Akkaya New York Koleksiyonu İlk Defa Kıbrıs’ta

Hakan Akkaya’nın Kıbrıs çıkarması...
 
   
 
 
     

Victoria Beckham, Anna Sui, Alexander Wang, Tommy Hilfiger, Ralph Laurent, Vera Wang" gibi dünya devlerinin yanında New York moda haftasına Türk modacı olarak damgasını vuran Hakan Akkaya New York Fashion Week'de "Freedom- Özgürlük" adını verdiği koleksiyonunu Merit International sponsorluğunda ilk defa Kıbrıs’da sergileyecek.

Ünlü top model Özge Ulusoy ve genç kızların yeni gözdesi ünlü oyuncu Barış Murat Yağcı 06 Ağustos Pazar Günü Merit International sponsorluğunda, Kıbrıs Merit Park Otel’de gerçekleşecek defilenin kampanya fotoğrafları için Bahadırhan Erkoç’un objektifinin karşısına geçti.

Sanat, sosyete ve iş dünyasının en önemli isimlerini bir araya getirecek olan Ünlü Modacı Hakan Akkaya’nın dev defilesinde kullanılacak podyum için İstanbul’dan ek özel ses ışık sistemleri getirilirken Kıbrıs’taki birçok demir atölyesi özel dekor için geceli gündüzlü tam vardiya çalışıyor. Ünlü modacı büyük Kıbrıs çıkarması olarak işaret edilen defilesiyle Kıbrıs’ta bugüne kadar yapılmamış görkemli bir şova hazırlanıyor. Ünlü modacıdan galeri resimleri için tıklayınız.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>