>

MODA - STİL

Halle Berry’nin Fifth Avenue Ayakkabı Koleksiyonu Sadece Deichmann’da

Halle Berry’nin tasarladığı Fifth Avenue adlı elegant ayakkabı koleksiyonu, Deichmann’da kadınların zarif ayaklarını sarıyor.
 
   
 
 
     

Gündelik hayattan ve kırmızı halı şıklığından ilham alınarak yaratılan koleksiyon, Hollywood yıldızının eğlenceli karaketeriyle adeta bütünleşiyor. Koleksiyona ait olan her bir tasarım feminenliği gözler önüne sererek metropol kadınını markanın yaratıcı dünyasına davet ediyor. Sezonun öne çıkan hitlerinden olan babetlerin yanı sıra stiletto ve çanta modelleri de doğayı vurgulayan pastel tonların hakimiyetinde göz kamaştırıyor.

Hollywood’un ilham perisi Halle Berry’nin özel koleksiyonu kadınların elegant, feminen ve tutkulu yanını markanın eşsiz hasır ayrıntılı tasarımlarıyla vurguluyor. Hasır örgülerin sıcak enerjisini taşıyan kot kumaşlı ve şeftali tonundaki dolgu topuklar, koleksiyonun özel parçalarından… Koleksiyonun vazgeçilmezlerinden asimetrik kesimli tahta topuklu sandaletler, mavi ve portakal renkleriyle dişi ruhu harekete geçirerek kadının feminen şıklığını başka bir boyuta taşıyor.Kurdela ve metalik tokalar koleksiyonun ana hatlarını oluşturarak zarif bilekleri sarmalayıp kadınları adeta bir moda ikonuna dönüştürüyor.Yeni sezonla beraber ünlü yıldızın özel koleksiyonunda yer alan deri çantalar orijinal renkleriyle kıyafetlerle muhteşem uyumu ortaya koyuyor.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>