>

MODA - STİL

Harvey Nichols Le Silla 2014/15 Sonbahar-Kış Ayakkabı Koleksiyonu

Feminen ve tutkulu adımlar...
 
   
 
 
     

Moda tutkularının vazgeçilmez adresi Harvey Nichols, dünyaca ünlü İtalyan ayakkabı markası Le Silla’nın 2014/15 Sonbahar-Kış Koleksiyonu’nu sunuyor. Koleksiyon, modern kadının özgürlükçü ruhu, abartısız ve korkusuzca giydiği zırhından ve kendine güveninden ilham alıyor.

Deri ve kürklerin metal aksesuarlarla birleştiği koleksiyonda, klasik modeller farklı formlarda karşımıza çıkıyor. Dolgu topuklar, çift taraftan bağlamalı yüksek topuklu kısa botlar, kalem ve kare topuklu stilettolar bulunuyor.Basit ve rahat görünümlü yumuşak ipeksi derilerin kürk detaylarla birleştiği kar ayakkabıları ve après-ski botların yanı sıra klasik binici formuna yeni bir soluk getiren çizmeler ise asillikten ve yüksek sosyeteden ilham alınarak yumuşak, birinci kalite deriler ile tasarlandı.

Klasik stilden hoşlanan kadınlar için, sivri topuklu gece ayakkabıları ve botlar sade çizgilerle stilize edildi. Koleksiyonda genel olarak siyah, bordo, Rönesans mavisi, koyu yeşili gibi zamansız ve sofistike renk tonları öne çıkıyor. Derilerin üstünde parlak ve çarpıcı bir görünüm sağlayan altın aksesuarlar şık bir hava katarken farklı tarzı ortaya koyuyor.Le Silla 2014/15 Sonbahar-Kış Ayakkabı Koleksiyonu’nda yer alan feminen ve elegan tasarımlar Harvey Nichols’ta ayakkabı tutkunlarını bekliyor.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>