>

MODA - STİL

Hayatınızdaki çoşku ve enerji için...

Bilekler, Nacar “Merge” modeli ile çelik ve derinin mükemmel uyumuna sahne oluyo. Tıklayın Nacar'dan çok özel bir saat kazanın...
 
   
 
 
     
Nacar Saatleri, “Merge” modeli ile hayatınıza coşku ve enerji getirirken 2005 sezonuna yılın moda renkleri ile merhaba diyor...


Türkiye distribütörlüğü Konyalı Saat tarafından yürütülen Nacar saatleri, bu sezon “Merge” modeli ile gençliğin cazibesini her yerde bayanların bileklerine taşıyor. Çelik ile derinin mükemmel bileşimini sergileyen Nacar “Merge” her yaşta bayana moda ve neşeyi getiriyor.

Deri ve çeliğin birleşmesi ile gelenekselden uzak bir görünüme sahip olan bu saatler tüm bayanlara özgürlüğü ve hareketi hissettiriyor. Nacar “Merge” ‘nin quartz makineye sahip olmasının yanında, kırmızı deri – çelik, kahverengi deri - çelik, siyah deri – çelikten oluşan kayış seçenekleri de var.

Elektroquartz mühendislerinin harika ürünü olan bu saat, kayışa uyumlu kadran alternatifleri ile tüm bayanların bileklerini süslüyor.

Satış Fiyatı : 130 YTL
Nacar Saatleri Türkiye Distribütörü: Konyalı Saat
Tel: 0212 698 25 25


-------------------------------------------------


Baharı, Nacar Saatleri’nin renkleri ile karşılayın!..

2005 Baharında Nacar Saatlerinin birbirinden farklı seçenekleri ile doğanın tüm renkleri üzerinizde de olacak!..


Nacar Saatleri’nin 2005 ilkbahar koleksiyonu için hazırladığı birbirinden renkli saat seçenekleri ile herkes kendi rengini bulacak.

Pembe, sarı, su yeşili, mavi, kırmızı, camel, siyah, beyaz ve daha bir çok renk alternatifi ile bu bahar karşımıza çıkan Nacar Saatleri, metal ve deri kayış alternatiflerine de sahip. Her renk kıyafetinize uygun olarak seçebileceğiniz Nacar Saatleri, baharın coşkusunu ve enerjisini üzerinize yansıtacak.

Modern çizgileri ile Türkiye’de seçkin bir yere sahip olan Nacar Saatleri’nin birbirinden çarpıcı saat koleksiyonuna Konyalı Saat ve tüm seçkin saat mağazalarından ulaşabilirsiniz.

Satış Fiyatı : 82 $ - 550 $ arasında değişiyor.

Nacar Türkiye Temsilcisi: Konyalı Saat
Tel: 0212 698 25 25Nacar

75. yılını geride bırakan Nacar Saatleri, İsviçreli Zila Watch firması tarafından 1929 yılında üretilmeye başlandı.

Stilistik hatları, Nacar’ın modern tarzını hemen gözler önüne seriyor. Nacar, zarif ama sağlam, güvenli ama ekonomik, herkesin sempati duyduğu bir görünüm sunuyor. Çağdaş ve özgün tasarımları ile 250’ye yakın farklı modeli bulunan Nacar Saatleri, “Kids” serisi ile çocuklar için de ürünler sunuyor.

Nacar Saatleri’ nin uzun yıllardır yaşayan bir marka oluşu, kendini sürekli yenilemeyi bilen bir marka olmasından kaynaklanıyor. Çağdaş eğilim ve trendleri izleyen, her zaman yeniliklere ayak uyduran Nacar Saatleri, bugün gençlerin de gözdesi.

Nacar Saatleri’nin en önemli özelliği; kalitenin ötesinde ayrıntılara verdiği önem ve uyum. Tüm tasarımlarda estetik ve kullanım kolaylığı ustaca harmanlanan Nacar Saatleri, kola takıldığında görünüşü, kadran ve yelkovan ile akrebin ahengi, kayışın veya metal bileziğin saate uyumu benzersiz bir işbirliğini gözler önüne seriyor.

Zamanı öğrenmenin keyfini sunan Nacar Saatleri, yenilikçi felsefesiyle, her yaşa, her zevke uygun modelleriyle saat modasının nabzını tutarak tecrübeyi ve yaratıcılığı günümüz çizgileri ile buluşturuyor. 2005 Kış Koleksiyonu saat severlerin beğenisine sunan Nacar, göze çarpan cesur modelleri ile dinamizm ve rahatlığı bir arada sunarken şıklıktan ödün vermiyor.------------------------------------------------------------------------------

COSMOTURK'Ü 5 ARKADAŞINA TAVSİYE EDEN 2 ŞANSLI COSMOTURK OKURUMUZ HER HAFTA "NACAR'DAN" ÖZEL BİR SAAT KAZANIYOR.

KAZANMAK İÇİN TIKLAYIN!...------------------------------------------------------------------------------


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>