>

GÜZELLİK

Oriflame 2’si 1 Arada Maskara

Oriflame Merkez Ofisi’nden Bildiriliyor…
 
   
 
 
     

Öncelik Durumu: Yüksek öncelik!
Konu: Oriflame 2’si 1 Arada Maskara
Kod Adı: 2FX Maskara
Geçmiş:
Şimdiye kadar sunulan 2’si bir arada maskaralar, uzunluk ve hacim etkisini sağlayacak farklı ölçüde iki maskara fırçasının ve iki ayrı tüpün birleşmesinden oluşuyordu. Ve bu iki farklı maskaraya çok nadiren eşit oranda ihtiyaç duyulduğu ve kullanıldığı için, kadınlar tarafından gereksiz bir maskara stoğu yaratılmış oluyordu. Maskaralardaki alışılagelmiş bu yöntemi ortadan kaldıran Oriflame, dünyadaki tüm kadınlarda hayal kırıklığı yaratan bu duruma şimdi 2FX maskara ile son veriyor.

Tanım: Maskaranın yeniden buluşunu gerçekleştiren Oriflame, uzunluk ve ultra hacim veren tek bir fırça, tek bir formül geliştirdi. Bir maskarada iki etki yaratan 2 FX Maskara’nın sırrı, devrim niteliğindeki 2 başlık sisteminde saklı.

Birinde belirgin ve şaşırtıcı uzunluk, diğerinde ultra hacim…

İhtiyaçlarınıza ve tarzınıza uygun değiştirilebilir 2 fırçaya sahip maskaradaki daha kalın fırçayı çıkarmak için gümüş başlığı çevirin.

Kirpiklerinize ultra kalınlık veren ve dokuz kat daha fazla hacim sağlayan fırça ile hareketliliğinizde sınır tanımayın!
İnce fırçayı çıkarmak için siyah başlığı çevirin. Kirpiklerinize belirginlik veren, daha uzatan ve kirpiklerinizi tek tek ayıran ince fırça, zeki bakışlar için ideal.

Not: İllüzyonların ustası olarak bilinen Oriflame 2FX Maskara, tüm dünyayı ele geçirmeye hazır!

Talimatlar: Oriflame’nin yeni çift etkili 2FX maskarasıyla hedefinizi bulun, bakışlarınızı yöneltin, gerisini ona bırakın!DUDAKLARINIZDA ALTIN IŞILTISI!

Işıltısının tutkunu olduğunuz Power Shine Rujlar şimdi 5 yeni renk seçeneği ile karşınızda! Üstelik dudaklarınıza altın ışıltısı kazandıran inciler ve son moda altın renkli ambalajı ile!BİR AY BOYUNCA, TOPLAM 50 COSMOTURK OKURUMUZA "ORIFLAME 2FX MASKARA VEYA ORIFLAME POWER SHINE RUJ" HEDİYE!...Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>