>

MODA - STİL

Swarowski taşlı terlikler

Bu mevsimde terlik mi alınır demeyin. Hollywood yıldızlarının terliği olarak bilinen sınırlı sayıda üretilen Swarowski taşlı Havaianas’lar Beymen’lerde.
 
   
 
 
     
Hollywood yıldızlarının terliği olarak bilinen ve parmak arası terliği plajlardan sokağa taşıyan Brezilya markası Havaianas, dünya starları için özel olarak tasarlanan Swarowski Crystals Mesh ve Swarowski Crystals Mesh Metalisse modellerini Türkiye’ye getiriyor. Dünya çapında sınırlı sayıda üretilen bu modeller Türkiye’de de sadece Beymen mağazalarında özel müşterilerle buluşacakLüksü ayaklara taşıyan Havainas, üst bantlarının tamamen Swarowski taşlarla kaplı olan Crystals Mesh modelini sadece siyah ve beyaz renklerde tasarladı. Crystals Mesh Metalisse modeli ise kahverengi, gri, bej ve lacivert renklerinden oluşuyor.

İster gece kıyafetleriniz ile isterse gündüz plaj kıyafetleri ile, ama illaki şıklığı ve rahatlığı bir arada kullanmayı tercih eden bayanlar için çok sınırlı sayıda üretilen bu iki özel model Şubat sonu, sadece Akmerkez ve Nişantaşı Beymen Mağazalarında alıcıları ile buluşmayı bekliyor.


Bu iki modelin yanı sıra, Swarowski taşlarla bezenmiş ‘kelebek’ ve ‘love’ yazılı modeller, sadece 3 adet Swarowski taş bulunan modeller, çek cam boncuklu modeller ile Havaianas, bu yıl da modanın takipçisi olduğunu kanıtlayacak.


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>