>

MODA - STİL

Mercedes-Benz Presents DB Berdan İlkbahar-Yaz 2018 Koleksiyonu

Pelin Akil - Anıl Altan Tiflis`te podyumda!
 
   
 
 
     

Mercedes-Benz Fashion Week Tbilisi’nin en beklenen defilelerinden biri olan Mercedes-Benz presents DB BERDAN, bu kez yalan kişiliklerin maskelerini düşürdü!

İlkbahar/Yaz 2018 koleksiyonu “Fake is The New Black” 6 Kasım Pazartesi günü Tbilisi Rustaveli Theatre’da tanıtıldı.

“Çantanın çakması, elektronik cihazların sahtesi, insanın da yalan olanı çekilmiyor. Bir kişilik düşünün kişiliksiz, bir insan düşünün popüler olmak için elinden geleni yapan! Çok düşünemediniz değil mi? Hemen aklınızın ucuna biri geldi değil mi? Dünyanın her yerinde rastlayabileceğiniz herkesin çevresinde olan kişiliklere DB Berdan’dan ironik ve espirili bir yaklaşım...“
DB BERDAN, İlkbahar/Yaz 2018 koleksiyonunun konusunu hepimizin rastladığı yalan kişiliklerden alıyor. Dönemin popüler konusuna göre bir kimlik belirleyip bas gaza! Popüler mi olmak istiyorsun? Tek yapman gereken çoğunluğun istediğini söyle, tam zamanında söyle; gelsin alkışlayanlar. Her adımı bir PR çalışması olan kişiliklere DB BERDAN yorumu geliyor!

Artık her yerde karşımıza çıkan yalan kişiliklere karşı kendi kişiliklerinden ödün vermeyen oyuncu çift Pelin Akil ve Anıl Altan ise Mercedes-Benz presents DB BERDAN Tbilisi defilesinde podyuma çıktı.

Styling’ini Anıl Can’ın yaptığı “Fake is The New Black” sloganının sıkça vurgulandığı baskılarla detaylandırılan tasarımlarda nefes alabilen koton kumaşlar kullanılırken, kalıplarda 2000’lerin uçurum göğüs dekolteleri, etekler ve ceketlerin yanı sıra; ultra bol, cinsiyetsiz kalıplar blok renklerle harmanlanarak grafik silüetler ortaya çıkartıyor.

Her sezon olduğu gibi bu koleksiyonda da iddiasını koruyan DB BERDAN, desenlerde gözü dönmüş kurtlar, yalan hayatı protesto edercesine hareket çeken eller, yalanlığın içinde kaybolmuş kızlar ve hipokrasinin “çoooook” moda olduğu dünyalar kullanırken; piercing detayları, blok renkler ve grafik silüetler tasarımlara farklı bir boyut kazandırıyor.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>