>

MODA - STİL

Hayatınızı renklendirecek bahar hikayeleri

Kyo MyFriend'den çok özel 2007 Bahar koleksiyonu… ‘Garden Party’, ‘Key West’, ‘Cote D’azur’ ve ‘B&W’
 
   
 
 
     
Kyo MyFriend 2007 Bahar-Yaz sezonu için 4 farklı temadan oluşan pijama, ev giyimi, iç çamaşırı, mayo ve plaj giyimi ürün gruplarını içeren yepyeni bir koleksiyon hazırladı. Yeni sezonda da farklı renk kombinasyonları ile hayatınıza renk katacak olan koleksiyon, hem ev yaşamında şıklık ve konforu tercih eden kadınların ihtiyaçlarını esas alarak hem de sezon trendleri göz önünde bulundurularak hazırlandı.


Kadınların büyük ilgisini çekmesi beklenen koleksiyon, ‘Garden Party’, ‘Key West’, ‘Cote D’azur’ ve ‘B&W’ isminde 4 farklı ‘renk hikayesi’nden oluşuyor. Koleksiyonun ana temalarından biri olan ‘Garden Party’, mor, pembe ve yeşilin farklı tonlarından ; diğeri ‘Key West‘, gri, kahve, turuncu ve sarı gibi güneş ve toprak renklerinden oluşuyor.


2007 yaz sezonunun öne çıkan denizci teması, ‘Cote D’azur’ adıyla, kırmızı, beyaz, lacivert renk kombinasyonu ile koleksiyondaki yerini alıyor. Dördüncü ve son renk hikayesi olan ‘B&W’ hiçbir zaman gündemden düşmeyen siyah ve beyaz kombinasyonundan oluşuyor.


Koleksiyonda sıkça görünler ürünler arasında rengarenk desenli koton pijamalar, tunikler, uzun t-shirtler, gecelikler ve taytlar bulunuyor. Bunun yanı sıra koton dantellerle, saten biyelerle ve farklı kesimlerle zenginleştirilen iç çamaşırı koleksiyonu da kadınlara farklı seçenekler sunuyor.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>