>

MODA - STİL

Norma 2016 İlkbahar-Yaz Koleksiyonunu

2016 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu’nda da güçlü olduğu kadar yüksek estetiğe sahip siluetlerin peşinde.
 
   
 
 
     

Afrika’nın vahşi ve göz alıcı dünyası, WILDEST PART’ın özgür kadınlarına hayat veriyor. Geometrik özgün kalıplar ve aksesuarların baş rolde olduğu 2016 İlkbahar-Yaz koleksiyonu Norma kadınını kendi vahşi doğasında keşfe davet ediyor. Güçlü, ancak bir o kadar da zarif ve estetik duruşun peşindeki marka, bu sezonda Afrika’nın güneş gören topraklarındaki en büyük ritüel olan Safari’den ilham alıyor.
 Koleksiyondaki bikini ve mayolarda keskin bitişli geometrik kalıplar kadının vahşi ve süprizlerle dolu doğasına göndermede bulunuyor. İnovatif tasarım anlayışı ile hazırlanan koleksiyonda, kadınların kendini en rahat hissedeceği silueti oluşturmak için akıllı kumaş ve kalıp teknikleri kullanıldı. Siyah, haki, yeşil, bordo ve beyaz renklerinin hakimiyeti ile kendinden emin bir eleganlığın altını çizen koleksiyonda klasik bikini formları bile küçük dokunuşlarla daha feminen ve daha iddialı bir ruha büründürülmüş. Wildest Part, aynı zamanda aksesuarların da daha yaratıcı kullanıldığı bir koleksiyon olarak dikkat çekiyor. Altın rengi aksesuarlarda kuş gözü ve danteller ön plana çıkıyor. Koleksiyonda aynı zamanda pareolar, tunikler, şapkalar ve tulumlar da plaj modasını tamamlayacak tasarımlar olarak moda severlerin beğenisine sunuluyor.

Norma Kreatif Direktörü Merve Kardeş, 2016 YAZ Koleksiyonu’nu; “Norma kadını her zaman güçlü ve cesur olmayı seviyor. Kendisiyle barışık ancak yine de kendini güvende hissetmeye ihtiyacı var. Koleksiyonumuzu hazırlarken kadının kendi temel ihtiyaçlarından uzaklaşmamak istedik. Burada tasarımın yardımı ne kadar dokunabilir diye düşündük. Sonuç olarak inovatif kumaşlar ile daha güvenli kalıplar sunmayı hedefledik. WILDEST PART, kendi içinde çok sade bir tasarıma sahip bir koleksiyon ancak geometrik kesimler yine tasarımlara ruhunu veriyor. Koleksiyon tamamen bu milimetrik illüzyonlar üzerine kuruldu. Estetik değerler güçlü kalıplar kadar önemli. Bir kadın hem sade, hem vahşi hem de aynı derecede elegan olabilir. WILDEST PART bu sezon bize bu çok yönlü ve güçlü kadınların hikayesini anlatacak.” diye belirtiyor.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>