>

MODA - STİL

Hayatta iz bırakın!

Abbate’nin avangard giyim markası Bonchic by Abbate 2004 İlkbahar - Yaz sezonunda sinemanın büyülü dünyasına dalıyor.
 
   
 
 
     
Bonchic’den Soundtrack:

‘Soundtrack’te öteden beri moda ile yakın ilişki içinde olmuş bu dünyanın sesleri, görüntüleri ve imgeleri var.Ümit Ünal yönetimindeki Abbate tasarım ekibinin ‘serbest atışları’ ile meydana gelen Bonchic by Abbate, 2004 ilkbahar - yaz sezonunda sinemaya ve özelde film müziklerine göz kırpıyor. Hayatın bir film setinden farklı olmadığı düşüncesinden yola çıkan ‘Soundtrack’, hayatın aktörlerine ve aktrislerine kıpır kıpır tasarımlar sunuyor.

Sinemaya kostümlerin köşesinden yaklaşan Soundtrack’de pantolondan gömleğe, ceketten trikolara çok geniş bir ürün yelpazesi var. Keten, pamuk ve benzer türevlerin tercih edildiği koleksiyonda rahat kesimler ile köşegen detaylar ön plana çıkıyor.

Hayatın aktörleri ve aktrisleri, Bonchic’le bir kez daha başrole soyunurken, bu yaz hayatlarının en renkli kadrajlarını yaşayacaklar. Florasan renklerin ön plana çıktığı Bonchic 2004 ilkbahar / yaz kreasyonu; fıstık yeşilinden kırmızıya, turkuazdan beyaza giden bütün tonajların yanı sıra sarının bütün tonlarından turuncuya uzanan bir renk yelpazesine sahip. Yeni koleksiyonda özelikle pantolonlar, sarı ile mor ve kırmızı ile mor renk kombinasyonları ile dikkat çekiyor.

Bonchic 2004 ilkbahar – yaz sezonunda yer alan farklılıklarından biri de kesimlerde göze çarpıyor. Kesimlerde, bitmemişlik hissi yaratan yarım ve kesik bırakılmış yaka ve sırt detaylarının yanında yeni koleksiyon, enzim ve silikon yıkama prosesleri ile ön plana çıkıyor.

Bonchic, Soundtrack ile hayata iz bırakmak isteyenlere sesleniyor: yaşadığınızı hissettirin, hayatta iz bırakın!
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>